Първото ново попълнение на Черно море за новия сезон ще бъде Брус Инканго, научи Гонг.

Нападателят е добре познат на „Тича” от престоя му тук миналата пролет. Роденият в Поатие французин с конгоански произход ще навърши 30 години на 18-и май. Висок е 172 см и играе като централен нападател. С екипа на Черно море има 10 мача, в които реализира 4 гола. След Черно море той мина през Денизлиспор, а от тази година е част от шотландския Ийст Файф, който се подвизава в Първа лига.

Любопитното е, че в този тим играещ мениджър е бившият шотлондски национал Гари Нейсмит, който е бивш играч на Евертън и Шефилд Юнайтед.

Инканго прави дебют за шотландския тим на 22-и март при победата като гост на Дънфърмлин с 2-1, когато влиза като резерва в 79-ата минута на мача. Общо за отбора има 4 мача, като и в четирите е влизал като резерва.

Сред отборите, в които е играл юношата на Кан са швейцарския Ксамакс , френските Анже и Шербург и румънския Оцелул.

На „Тича” са решени да направят здрав нападателен тандем между Брус Инканго и Бакари.