ЦСКА реши изхода от мача в последната четвърт от игровото време след три "бразилски" гола. Мишел Платини откри резултата, а влезлият като резерва Жуниор Мораес добави две попадения.

Домакините сензационно имаха възможност да поведат в резултата още във 2-а минута, когато Мохамед се озова на стрелкова позиция, прехвърли вратаря Райс Мболи, но топката премина над вратата.

Шест минути по-късно голмайсторът на "А" група до момента Янис Зику бе близо до попадение за ЦСКА, но ударът му отблизо излезе в аут.

Малко по-късно Мишел Платини стреля опасно, но вратарят на Светкавица Иван Георгиев отрази удара.

С тези две положения се изчерпва почти всичко креативно, което отборът на ЦСКА създаде през първото полувреме.

В средата на първата част домакините имаха претенции за дузпа, след като топката срещна ръката на Костадин Стоянов в наказателното поле, но съдията подмина ситуацията.

В началото на второто полувреме старши треньорът на ЦСКА Милен Радуканов смени Янис Зику с Жуниор Мораес и тази промяна раздвижи играта на отбора в атака.

ЦСКА реши мача след почивката в рамките на 6 минути.

Мишел Платини откри резултата в 66-а минута след самостоятелен пробив през центъра. Шест минути по-късно отново Платини бе в основата на второто попадение. Бразилецът стреля от малък удар, а при добавката Жуниор Мораес с глава сложи крайна на интригата с втори гол за ЦСКА.

До края "армейците" контролираха мача и логично направиха победата си още по-убедителна.

В 82-а минута Грегъри Нелсън проби от ляво и с мощен удар нацели напречната греда, а при добавката Адемар стреля във вратаря Георгиев.

Три минути преди края Платини нахлу в наказателното поле и бе фаулиран от Венцислав Йорданов, за което реферът отсъди дузпа. Жуниор Мораес бе точен от бялата точки и оформи крайното 3:0.