Старши треньорът на Левски Пепе Мурсия организира двустранна игра на своите футболисти. Заниманието се проведе в две полувремена по 30 минути, а участие взеха всички здрави и налични футболисти. Отсъстваха Мирослав Иванов, който е на прегледи в Германия, Аймен Белаид и Цветан Генков. Отборът, който беше с потници спечели спаринга с 2:0, а попаденията бяха сътворени от Валери Божинов.

За победителите играха Горан Блажевич, Дъстли Мюлдер, Деян Иванов, Павел Чмовш, Галин Ташев, Роман Прохазка, Лъчезар Балтанов, Никола Димитров /юноша набор 97/, Борислав Цонев, Антон Огнянов и Валери Божинов.

От другата страна бяха поставени Пламен Илиев, Пламен Крумов, Пламен Димов, Божидар Стойчев, Мики Орачев, Стефан Велев, Радослав Цонев, Илия Димитров, Владислав Мисяк, Божидар Краев и Валери Домовчийски.

Головете паднаха през първата част от учебната игра. Първо Божинов се възползва от грешка при разиграването и отне топката, след което я прати във вратата с левия крак. Малко по-късно таранът бе изведен сам срещу Пламен Илиев и го прехвърли технично отново с левия си крак. Божидар Краев можеше да намали резултата, но Блажевич спаси мощен удар. Пред двете врати имаше положения и през второто полувреме, когато на вратите застанаха Сашо Любенов и Мишо Иванов. В края Божинов можеше да вкара на два пъти, но мерникът му бе неточен.

На почивката от игра излезе Дъстли Мюлдер, а малко по-късно и другият десен бек Пламен Крумов получи почивка. На техните позиции се появиха млади момчета от школата на Левски.

Играта бе наблюдавана от Георги Иванов и Даниел Боримиров, а компания им правеше Станислав Ангелов, който е спряган за позиция в школата на Левски. Мурсия гледаше играта от терена, а понякога се качваше и на трибуната. Специалистът бе назначил своя асистент Елин Топузаков за съдия на мача.