Вратарят Божидар Митрев вкара втория гол за победата на дубъла на Левски над Вихрен с 2:1, в среща от първенството на дублиращите отбори, играна в Сандански.

Сините имаха пълно превъзходство и решиха мача в своя полза в рамките на пет минути. Възпитаниците на треньора Бисер Хаздай поведоха в резултата в 20-ата минута, когато Георги Чакъров, Борислав Балджийски и Боян Табаков осъществиха добра комбинация с едно докосване и последния изпрати топката в мрежата.

Пет минути по-късно вратарят Митрев отбеляза куриозен гол, след като шутира от собствената си врата, кълбото прелетя целия терен, успя да прехвърли стража на домакините и влезе в мрежата.

В 35-ата резултатът можеше да стане 3:0, но Иван Цачев пропусна дузпа за селекцията на Бисер Хаздай. Минута преди края на полувремето домакините намалиха резултата, след като Гълъбов се разписа отдалеч.

Съставът на Левски: Божидар Митрев, Стефан Станчев, Симеон Иванов, Виктор Генев, Димитър Димитров, Лъчезар Балтанов, Мирослав Иванов, Борислав Балджийски (75’ Емил Колев), Иван Цачев (90’ Даниел Шмедин), Боян Табаков, Георги Чакъров (85’ Лъчезар Манчев)