След две контролни срещи, в които не отбеляза гол днес тимът на Ботев Пд си изкара гнева на аматьорския Брестник, като го надигра с 6:0. Светослав Гърков даде почивка на някои футболисти, но въпреки това тези, които излязоха на терена не го подведоха.

Синът на Светослав Гърков Васил отбеляза първите два гола в 15-ата и 21-ата минута на двубоя. Последваха две попадения на Георги Христов, а в края на срещата по веднъж се разписаха Георги Какалов и юношата Димитър Витанов.

Утре в 18 часа „канарчетата” играят поредната си контрола този път срещу Марица, като мачът ще е в Ракитово.

БОТЕВ: Станев, Минев, Божков, Гаров, Кръстев, Гърков, Караматев, Аврамов, Тимонов, Какалов, Христов (Линкин, Чепилов, Василев, Йорданов, Витанов)