Предвид участието на ПФК Лудогорец в 1/16 финалната фаза на Лига Европа и необходимостта от приключване на първият етап от първенството на „А” ФГ, Спортно-техническата комисия към БФС променя календара за провеждане на срещите от „А” ФГ, „Б” ФГ и Купа България, информира официалният сайт на родната централа.
Календарът придобива следния вид:
Календар на кръговете в „А” ФГ, „Б” ФГ и Купа България по дати
Дата |
Месец |
Ден от седмицата |
Кръг "А" ФГ |
Кръг „Б” ФГ |
Купа България |
22 |
февруари |
събота |
24 |
|
|
1 |
март |
събота |
25 |
14 |
|
8 |
март |
събота |
26 |
15 |
|
12 |
март |
сряда |
КБ - 1/4 – І -ви срещи |
||
15 |
март |
събота |
1 кръг ІІ етап |
16 |
|
19 |
март |
сряда |
КБ - 1/4 - реванш |
||
22 |
март |
събота |
2 кръг ІІ етап |
17 |
|
26 |
март |
сряда |
3 кръг ІІ етап |
|
|
29 |
март |
събота |
4 кръг ІІ етап |
18 |
|
5 |
април |
събота |
5 кръг ІІ етап |
19 |
|
9 |
април |
сряда |
6 кръг ІІ етап |
|
|
12 |
април |
събота |
7 кръг ІІ етап |
20 |
|
16 |
април |
сряда |
КБ - 1/2 - І -ви срещи |
||
19 |
април |
събота |
8 кръг ІІ етап |
21 |
|
23 |
април |
сряда |
КБ - 1/2 реванш |
||
26 |
април |
събота |
9 кръг ІІ етап |
22 |
|
30 |
април |
сряда |
10 кръг ІІ етап |
|
|
3 |
май |
събота |
11 кръг ІІ етап |
23 |
|
7 |
май |
сряда |
12 кръг ІІ етап |
24 |
|
10 |
май |
събота |
13 кръг ІІ етап |
25 |
|
15 |
май |
четвъртък |
КБ - финал |
||
18 |
май |
неделя |
14 кръг ІІ етап |
26 |
|
- Утвърждава отложената среща от 22-ри кръг, както и 24,25 и 26 кръг от първия етап на „А” ФГ както следва:
м. Февруари
Отложена среща от ХХІІ – ри кръг
15.02 /събота/ |
Нефтохимик |
- |
Лудогорец Рз |
14.30 |
ТВ 7 |
ХХІV кръг – 14.00 часа
21.02/петък/ |
Пирин ГД |
- |
Черно море Вн |
13.30 |
ТВ 7 |
22.02 /събота/ |
Любимец |
- |
Локомотив Пд |
14.00 |
НЮЗ 7 |
22.02 /събота/ |
Локомотив Сф |
- |
Нефтохимик |
14.00 |
|
22.02 /събота/ |
Левски |
- |
Славия |
16.15 |
ТВ 7 |
23.02 /неделя/ |
Ботев Пд |
- |
Лудогорец Рз |
14.00 |
ТВ 7 |
23.02 /неделя/ |
Литекс |
- |
Берое СЗ |
16.15 |
НЮЗ 7 |
24.02 /понеделник/ |
Черноморец Бс |
- |
ЦСКА |
17.15 |
ТВ 7 |
25.02 /вторник/ |
ШЛ – 1/16 финали |
26.02 /сряда/ |
ШЛ – 1/16 финали |
27.02 /четвърт/ |
Лига Европа – 1/16 финали |
м. Март
ХХV кръг – 15.30 часа
28.02 /петък/ |
Локомотив Сф |
- |
Левски |
15.30 |
ТВ 7 |
01.03 /събота/ |
Черно море Вн |
- |
Литекс |
14.00 |
НЮЗ 7 |
01.03 /събота/ |
Берое СЗ |
- |
Любимец |
15.30 |
|
01.03 /събота/ |
ЦСКА |
- |
Славия |
16.15 |
ТВ 7 |
02.03 /неделя/ |
Нефтохимик |
- |
Ботев Пд |
15.30 |
НЮЗ 7 |
02.03 /неделя/ |
Лудогорец Рз |
- |
Пирин ГД |
17.30 |
НЮЗ 7 |
03.03 /понеделник/ |
Локомотив Пд |
- |
Черноморец Бс |
16.15 |
НЮЗ 7 |
05.03 /сряда/ |
Контролна среща - Национален отбор |
ХХVІ кръг – 15.30 часа
08.03 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Локомотив Сф |
13.30 |
НЮЗ 7 |
08.03 /събота/ |
Левски |
- |
ЦСКА |
16.15 |
ТВ 7 |
09.03 /неделя/ |
Славия |
- |
Локомотив Пд |
15.00 |
НЮЗ 7 |
09.03 /неделя/ |
Любимец |
- |
Черно море Вн |
15.30 |
|
09.03 /неделя/ |
Пирин ГД |
- |
Нефтохимик |
15.30 |
|
09.03 /неделя/ |
Черноморец Бс |
- |
Берое СЗ |
17.15 |
НЮЗ 7 |
09.03 /неделя/ |
Литекс |
- |
Лудогорец Рз |
19.30 |
ТВ 7 |
Забележка:
БФС си запазва правото на промени в програмата
-Утвърждава 14 и 15 ти кръг от пролетния полусезон на „Б” ФГ както следва:
м. Март
ХІV кръг – 15.30 часа
01.03 /събота/ |
Академик Св |
- |
Добруджа Дч |
|
|
|
Пирин Р |
- |
Ботев Г |
|
|
|
Калиакра Кав. |
- |
Спартак Вн |
|
|
|
Марек Дуп. |
- |
Ботев Враца |
|
|
|
Дунав Рс |
- |
Банско |
|
|
|
Хасково |
- |
Раковски |
|
|
02.03 /неделя/ |
Витоша Б |
- |
Монтана |
|
|
05.03 /сряда/ |
Контролна среща - Национален отбор |
ХV кръг – 15.30 часа
09.03 /неделя/ |
Хасково |
- |
Академик Св |
|
|
|
Раковски |
- |
Дунав Рс |
|
|
|
Банско |
- |
Марек Дуп. |
|
|
|
Ботев Враца |
- |
Витоша Б |
|
|
|
Монтана |
- |
Калиакра Кав. |
|
|
|
Спартак Вн |
- |
Пирин Р |
|
|
|
Ботев Г |
- |
Добруджа Дч |
|
|
Забележка:
БФС си запазва правото на промени в програмата
-Утвърждава провеждането на първите срещи от 1/4 финала за купа България .
Купа България 1/4 финали -1 ви срещи
12.03 /сряда/ |
Добруджа |
- |
Локомотив Пд |
14.00 |
НЮЗ 7 |
12.03 /сряда/ |
Левски |
- |
Ботев Пд |
16.15 |
ТВ 7 |
13.03 /четвъртък/ |
Локомотив Сф |
- |
Черноморец Бс |
14.00 |
НЮЗ 7 |
13.03 /четвъртък/ |
Литекс |
- |
Лудогорец Рз |
16.15 |
ТВ 7 |
Забележка:
БФС си запазва правото на промени в програмата
Коментирай