Берое Стара Загора допусна трета поредна загуба от предсезонната си подготовка. На едно от футболните игрища в курорта Албена старозагорци загубиха с 3:4 от втородивизионния Черноморец (Балчик).

От своя страна победата за отбора от Балчик е първи успех, откакто начело на отбора е Георги Мирчев, заменил на поста Радостин Димов.

Резултата откри в 9-та минута Стойчо Младенов от Берое и играчите на Илиан Илиев се оттеглиха на почивката с гол преднина.

С два бързи гола на бразилеца Кристиано да Коща в 50-та и 55-ата минути Черноморец обърна играта и резултата в своя полза - 2:1. Пет минути по-късно Кристиян Щерев увеличи на 3:1 за тима отБалчик. Диян Генчев намали в 67-ата минута на 3:2, а Николай Костов удвои резултата на 4:2 за Черноморец от дузпа в 73-ата минута. Стойчо Младенов вкара втори гол с глава три минути преди края на срещата и оформи крайния резултат на 4:3.