Берое не успя да победи предпоследния в украинското първенство Заря в последната си контрола на турска земя и завърши 1:1. Българите се представиха добре през първото полувреме, но пропуснаха много голови положения пред вратата на своя противник. В края на първото полувреме „заралии” получиха правото да изпълнят дузпа, след като Дончо Атанасов навлезе в наказателното поле на Заря и бе съборен. Аделино Лопеш стреля хладнокръвно и откри резултата.

През втората част играта на „зелените” не вървеше и две минути преди края на мача Каменюка изравни. Проверката се игра пред 100 зрители на стадиона пред хотел „Миракъл”.

Утре “зелените” се прибират в България. Равносметката от контролните срещи на турска земя е 3 победи, 1 равенство и 2 загуби.