Берое победи Несебър с 2:0 във втората си контрола в предсезонната си подготовка. Проверката бе първа в Стара Загора и бе изгледана от почти 2500 зрители на Градския стадион.

„Зелено-белите” решиха всичко в началото, на срещата, вкарвайки два бързи безответни гола.

В шестата минута нападателят на старозагорци Влади Златинов откри резултата, вкарвайки с глава, от пряк свободен удар му асистира Петър Димитров.

Само минутка по-късно Атанас Апостолов удвои, като отново пасът за попадението бе на Пепи Димитров, който напредна в наказателното поле и намери връхлитащия Апостолов.

Най-чистото положение в мача за гостите от втородивизионния Несебър бе в четвъртата минута на мача, когато вратарят на Берое Теодор Скорчев сгреши и подаде топката на Христо Марков. Останал сам срещу стража на домакините, нападателят стреля слабо и ударът бе избит в корнер.

През второто полувреме и двата състава излязоха с абсолютно нови 11-орки, като тимът на Илиан Илиев отново бе по-добрият на терена.

Не липсваха интересни ситуации и пред двете врати, но в крайна сметка резултатът остана непроменен - Берое - Несебър 2:0.

Съставите:

Берое (първо полувреме): Теодор Скорчев, Здравко Илиев, Павел Ковачев, Георги Хашев, Тодор Динчев, Диан Генчев, Петър Димитров, Стефан Велев, Георги Божанов, Атанас Аполостов, Владислав Златинов.

Берое (второ полувреме): Карамфил Илчев, Здравко Илиев, Тодор Тодоров, Мирослав Енчев, Веселин Пенев, Симеон Минчев, Николай Станков, Слави Жеков, Тодор Христов, Стойчо Младенов, Евгени Йорданов.

Несебър: Мирослав Григоров, Мартин Димитров, Любен Николов, Аян Ирфан, Павел Колев, Гюрсел Вели, Борислав Иванов, Кристиян Християнов, Даниел Добриков, Станислав Маламов, Христо Марков (Павел Станев, Андриян Божков, Димитър Попов, Атанас Рибарски, Антон Стойков, Мартин Кокалджиев, Илиян Дуков, Борислав Борисов).