Отборът на Берое победи третодивизионния Разград 2000 с 5:2 в последната си контролна среща от втория си подготвителен лагер във Варна.

Двубоят се игра на изкуствения терен на спортния комплекс на Техническия университет в морската ни столица и бе наблюдаван от около стотина зрители.

Изненадващо отборът от Разград, който е водач в Североизточната ″В″ група, поведе с гол на Юлиян Ангелов в 12-та минута. Беройци обаче бързо изравниха чрез капитана си Симеон Минчев. Отново Ангелов изведе тима си напред в 54-та минута, но малко след това появилият се в 60-та минута Дончо Атанасов възстанови равенството. Други две резерви отбелязаха нови 3 гола в мрежата на Разград 2000. Слави Жеков се разписа в 73-та и 88-та минути за 4:2, а крайният резултат беше фиксиран от Иван Чергев в самия край на двубоя.