Стратегическо равенство извъртяха отборите на Берое и Спартак в 27-я кръг на А група. Срещата в Стара Загора завърши при сухото 0:0.

Домакините все пак имаха своите шансове да стигнат до трите точки, като едно от най-чистите положения дойде в 19-та минута. Тогава Танев започна атака добра атака за Берое, подаде към Буклеев, последният центрира в наказателното поле на варненци, а Апостолов засече, но уцели горната греда на вратата зад Цанков.

До края на първото полувреме гостите направиха повече пропуски пред вратата на Колев, но и те не съумяха да отбележат.

През второто полувреме последваха нови пропуски пред двете врати, но в крайна сметка мачът завърши при резултат 0:0.

Хиксът урежда и двата отбора днес, които се закрепиха над чертата на изпадащите. Берое е на 12-то място с актив от 25 точки, а Спартак е на 13-то с 24.