Банско победи с 2:0 като гост Славия в приятелска среща, играна пред 112 зрители на стадиона в Овча купел.

Тимът от планинския курорт игра цял мача на контраатаки и стигна до успеха след две попадения на Венцислав Бенгюзов (на снимката) преди почивката.

Банскалии поведоха още в петата минута, след като получиха дузпа за нарушение на Стойков срещу Бенгюзов в наказателното поле и потърпевшият сам бе точен от бялата точка.

Вторият гол на Банско падна в 34-ата минута, когато загубена топка от Петър Димитров попадна в Слаев, който направи рейд по лявото крило, подаде на Иванов, който отправи силен удар, Емил Петров боксира, но топката попадна в краката на Венци Бенгюзов и той с прехвърлящ удар вкара второто си попадение за крайното 2:0 в полза на гостите.

Футболистите на Славия изпуснаха няколко добри положения за гол, като най-интересното в играта на белите създаваше бившият национал Чавдар Янков, който записа пълни 90 минути в спаринга.

СЪСТАВИТЕ НА ДВАТА ТИМА И РАЗВИТИЕ НА МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА ТУК!