Нападателят на Монтана Борислав Балджийски събра най-много от вашите гласове в анкетата за Играч на мача между Монтана и Лудогорец в четвъртия кръг на А група. Двубоят приключи при 1:1, като във всяко полувреме падна по един гол. Домакините поведоха чрез Атанас Илиев рано през първата част, докато Козмин Моци изравни от дузпа.

Балджийски обаче сред най-опасните на терена за монтанчани, като на няколко пъти отправи изстрели към вратата на Владислав Стоянов. С изявите си той заслужи 36,59 процента от гласовете и остави зад себе си автора на гола Атанас Илиев и своя съотборник Иван Минчев.

Вижте резултатите от вота ТУК!

Не забравяйте, че след всеки кръг от родния шампионат ще може да гласувате и в другата ни анкета - за Гол на кръга.

Всички мачове от майсторския ни ешелон ще може да следите в Gong.bg, в ефира на Diema и Diema Sport, на платформата Gong Play, както и на честотите на Дарик радио.