Голът на Антонио Аниете за Левски срещу Локомотив Пловдив, с който резултатът стана 4:0 стана Номер 1 на 26-я кръг в А група. Попадението бе избрано след гласуването от читателите на Gong.bg, като изпревари гола на Владислав Романов за Локомотив София срещу ЦСКА за 1:0 и попадението на Козмин Моци за Лудогорец срещу Литекс за 2:1.

Голът на испанския футболист на Левски Аниете събра 54.25% от всички гласове в класацията на Gong.bg. На втора позиция с 25.86% от общия вот остана голът на Романов, а попадението на Моци събра 19.89% от гласовете.

Резултатите от гласуването можете да видите ТУК

Инициативата „Гол на кръга“ ще се превърна в традиционна и в следващия 27-я кръг също ще може да изберете най-доброто попадение, след изиграването на всички двубои.

Мачовете от А група можете да наблюдавате в ефира на Diema sport, както и в платформата Gong Play. Всички двубои можете да следите и минута по минута в Livescore на Gong.bg, както и по Дарик радио.