Аллах възнагради с победен гол в 93-ата минута мароканеца от Локо Сф Юсеф Идриси в мача срещу Калиакра снощи, установи Гонг. При влизането си като смяна през второто полувреме младият халф отправи пламенна молитва към всевишния и той му се отплати с голямата радост в края на двубоя.

От пейката на Локо Сф изрично помолили четвъртия съдия да остави вярващия да изрече молитвата си до край. В дербито срещу Левски Идриси отново влезе като смяна, но бе сецнат по средата при произнасянето на словата към Аллах от четвъртия съдия, затова сега от Локото се постарали да бъде оставен на спокойствие.

По време на 8-часовото пътуване от Каварна до столицата щастливият Юсеф се отдал на безконечни телефонни разговори със семейството и приятелите си във Франция, хвалейки се със своя победен гол за 1:0.

„Момче, ти вече си изприказва по телефона премията за победата“, шегували се с него съотборниците му, което обаче изобщо не трогнало голмайстора в мача.