„Еврофутбол” ще награди всеки зрител, отбелязал попадение на полувремето на мача Левски – Локомотив (Пд) на 30.10.2010 г. (18:00 ч.) на стадион „Георги Аспарухов”. Българският букмейкър ще даде шанс на петима наблюдатели „да се разпишат” на почивката на срещата от 12-тия кръг на родното първенство.

За целта те ще трябва да хванат петте, хвърлени от мажоретките на „Еврофутбол”, топки, които на произволен принцип ще полетят в различните сектори на стадиона. Избраните ще се борят за голямата награда от 10 000 лева с точно попадение по въздух от центъра. От същата точка участниците ще могат да опитат да вкарат и по земя, а всеки гол ще бъде награден с 500 лева.

Грижата за настроението на публиката е поверена на водещ, DJ и на мажоретките на „Еврофутбол”.