
Бившият шеф в ЦСКА Стефан Орманджиев разкритикува сериозно „армейците” след загубата с 0:2 от Левски и заяви, че „червените” вече почти са изпуснали титлата.
„Много страхлив и смешен ЦСКА ще кажа аз. Аз мислех, че те поне ще се опитат да приложат това, което играха досега, но явно първо не успяха да го направят, и второ, нищо не видях тактически, което да изпълняват 90 минути,” каза Орманджиев.
„Левски си спечели мача, като умно изчака своя момент. Прибраха се в собствената половина и чакаха възможността, и спечелиха. Ние една година така спечелихме с гол от дузпа, когато Христо Янев имаше едно-единствено положение,” обясни той успеха на „синия” тим.
„ЦСКА има много трудни мачове, и трите отбора, с които играят тепърва, се борят за трето място. Ще бъде много тежко. Даже мисля, че вече почти изпускат титлата,” завърши Орманджиев.