В мач от 17-я кръг на А група Славия изпусна да победи Локомотив Мездра и двата отбора завършиха 0:0.

В 17-та минута Анев центрира в наказателното поле на Славия, където Тозе стреля с глава, но в аут.

Шест минути по-късно Ортега проби в половината на Локомотив, след което подаде на Галин Иванов, който веднага стреля, но уцели левия стълб на вратата на Левашки.

В 43-та минута Страти Илиев стреля от границата на наказателното поле на Славия, но Господинов улови топката.

През второто полувреме отново Славия доминираше на терена, но така и не стигна до победен гол в срещата.

В 74-та минута Николай Вълев стреля опасно, но Левашки спаси.

В края на мача Локомотив имаше добра възможност в 88-та минута, когато след хубав пробив на Саша Симонович стреля опасно, но Господинов успя да избие топката.

След това равенство Славия остава на шесто място във временното класиране с 24 точки, а Локомотив Мездра е на осма позиция с 23 точки.