Тодор Колев се връща в Славия
Бившият нападател на Славия Тодор Колев ще се завърне при „белите”, научи Гонг. Очаква се таранът да се появи на Овча Купел за тренировката на отбора още тази вечер. Както е известно, Колев бе преотстъпен на германския втородивизионен Алемания, но тимът от Аахен не пожела да се възползва от опцията за закупуването му. Така Колев на практика отново е футболист на Славия и ще започне тренировки с „белите”.
Все пак окончателното завръщане на футболиста на Овча Купел не е сигурно,тъй като към него има запитвания от чужбина, а президентът на тима Венцислав Стефанов е обявил, че няма да го спира при изгодна оферта.
Сенегалецът Диоп вече е в България и също ще се присъедини към заниманията на „белите”. Очаква се до утре това да направи и другото сигурно ново попълнение - англичанинът Джейми Финикс. Аржентинецът Фредерико, който е на проби, най-вероятно ще бъде отпратен, а до дни в Славия се очакват да бъдат тествани и други футболисти от чужбина.