Отборът на Славия загуби с 0:1 двубоят си срещу Пирин от 28-мия кръг в А група. По този начин „белите” изостанаха на 4 точки от Литекс в борбата за 4-тото място. Пирин пък е на 8-ма позиция с 44 точки.

През първото полувреме Херман Пиетробон и Стефан Костадинов бяха близо до попадение за Пирин, но не съумяха да използват положенията си.

Кирил Николов обаче бе точен в 71-вата минута и откри резултата в полза на „орлетата”.

В 75-тата минута Бодуров остави своите съотборници с човек по-малко, след като бе изгонен за удар без топка.

Само 5 минути по-късно обаче Радослав Анев възстанови численото равенство на терена. Полузащитникът получи втори жълт картон и съответно червен.

До края на двубоя обаче славистите не можаха да стигнат до равенство и така срещата завърши при резултат 1:0 за Пирин.