Отборите на Банско и Царско село завършиха наравно 1:1 в среща от седмия кръг на втора професионална лига играна на стадион "Свети Петър".

Домакините успяха да поведат през първото полувреме с гол на Георги Фикийн в 24-ата минута. Той бе изведен сам срещу вратаря на гостите и не сбърка. Само три минути след началото на второто полувреме Симеон Ганчев изравни за гостите.

След центриране от фаул той се възползва от неориентираната защита на домакините и не сбърка. Минута преди края на срещата Милен Иванов от състава на гостите получи втори жълт картон и те завършиха мача с човек по-малко.

Така отборът на Банско остана без победа и след този кръг и само с 4 точки е на предпоследното място в класирането. Вече в пет официални срещи футболистите от планинския  курорт не могат да спечелят у дома.