Славия и Локо Пд ще затворят 19-ия кръг в „А“ група с мача помежду си в понеделник от 14 ч. на „Овча купел“.

Срещу Локо Пд Славия записа най-убедителната си домакинска победа досега – 3:0 на старта на сезона. Белите вкараха 3 гола в една среща още само веднъж – при 3:0 срещу Пирин в Благоевград във втория кръг. Локо Пд продължава да е най-слабият гост от началото на сезона с едва 2 точки при 9 срещи навън, при това без отбелязан гол в последните си 4 гостувания. Локо Пд загуби и двете си досегашни гостувания в столицата – 0:3 от Славия и 0:1 от Левски, но спечели и двете си домакинства срещу софийските представители – 1:0 срещу сините и 2:0 срещу белите.

Мача можете да гледате в понеделник от 14 ч. по Diema Sport 2, на платформата Gong Playq да го следате минута по минута в Gong.bg, а също да го слушате по Дарик радио.