Берое и Левски излизат в двубой от 18-ия кръг на А група.

Старозагорци искат да се намесят сериозно в борбата за титлата, но и "сините" се надяват да останат на върха и да спечелят първата си титла от 2009-а година.

Столичани допуснаха разочароващо поражение при последното си гостуване от Пирин, а и в Стара Загора загубиха предишните си две визити.

В същото време обаче, хората на Петър Хубчев не са убедителни на своя стадион и макар и да имат само едно поражение на него, регистрираха цели 5 равенства, така че ще искат да превръщат тези резултати в победи.

Отборът на Левски обаче записа успех през уикенда над Славия, а старозагорският състав понесе много тежко поражение от Лудогорец с 0:5.

Очаквайте двубоя между Берое и Левски на 2 декември 2015, сряда, от 17:30 ч. Срещата от 18-ия кръг на А група можете да гледате в Gong Play и по Diema sport. Мачът ще бъде проследен по Дарик радио и минута по минута в Gong.bg.