Попадението на Мигел Бедоя в двубоя на Левски срещу Хасково в 28-я кръг на А група, с което той направи резултата 4:0 за „сините“ спечели класацията на Gong.bg за „Гол на кръга“.

Голът на Бедоя събра 73.46% от гласовете на всички, които се включиха в анкетата, като остави след себе си попадението на Томаш Иршак за Ботев срещу Лудогорец в двубоя, завършил 1:3 и гола на Иван Коконов за Черно море срещу Марек в мача, прикючил при резултат 2:0.

Попадението на Иршак остана с 14.22%, а това на Коконов – с 12.32%.

Резултатите от гласуването можете да видите ТУК

Класацията „Гол на кръга“ ще се превърна в традиционна и в следващия 29-и кръг също ще може да изберете най-доброто попадение, след изиграването на всички двубои.

Мачовете от А група можете да наблюдавате в ефира на Diema sport, както и в платформата Gong Play. Всички двубои можете да следите и минута по минута в Livescore на Gong.bg, както и по Дарик радио.