Локо Сф спечели нова убедителна победа в контролите. След 5:1 над Балкан Варвара железничарите разбиха със 7:0 още един третодивизионен тим – Чепинец във Велинград.

Генов откри 1:0 в 18-ата след пас отдясно на П. Димитров.

Грешка на защитата позволи на сърбина Неманя Видакович да покачи на 2:0 в 47-ата.

Манолов излезе сам срещу вратаря в 49-ата и не сбърка за 3:0.

4:0 направи Велковски в 54-ата минута, оползотворявайки центриране отдясно.

Резултатът набъбна на 5:0 в 71-вата, когато Видакович намери Георг Василев около точката на дузпата и той със завъртане отбеляза красиво.

6:0 стана в 75-ата минута, когато Даниел Васев стреля , топката се отби от страничния стълб и влезе във вратата.

Десет минути преди края Георг Василев отбеляза своя втори гол и общо седми в мача за Локо Сф, с което фиксира крайното 7:0.

Вратарят на Чепинец Кристиян Дяков спаси доста положения и предотврати още по-тежка загуба на своите.

Локо Сф започна в състав: Галев, Бранеков, Хаджиев, Гаров, Трифонов, Иванов, Гаджев , Манолов, П. Димитров, Генов и Видакович. Резерви бяха Митрев, Кацарев, Велковски, Василев, Васев и Й. Тодоров.

Поради по-късното си присъединяване към лагера, участие не взеха Елтон и Махамат, както и получилите травми Пр. Йорданов , Гогов и Ранджелович.