Читателите на Gong.bg имат възможност да определят гола на 14-ия кръг на А група в съвместната анкета с Diema Sport. Вашият глас ще определи победителя. Гласувайте ТУК!

Ивайло Димитров вкара първия гол за Славия при успеха с 2:0 срещу Ботев Пловдив. Попадението му прекъсна негативната серия, в която „белите“ се намираха на „Овча Купел“. Славия нямаше гол като домакин в последните пет мача. Димитров се разписа в 81-та минута на срещата.

Димо Бакалов вкара за Локомотив Пловдив при победата с 2:0 срещу Лудогорец. Той отбеляза първото попадение в срещата в 64-та минута.

Нема Милисавлевич реализира първото попадение за Берое в мача срещу Черно море при успеха с 3:0 на стадион „Тича“. Сърбинът се разписа в 28-та минута.

Определете Гола на кръга в А група, като гласувате ТУК!

Спечели фланелка на английски тим, участвай в Гол на кръга на Висшата лига ТУК!