Шампионите от Марек Юнион-Ивковни спечелиха третата среща срещу Добруджа 07 Добрич с 3:1 гейма.

В препълнената до краен предел зала в Сливница, добричлии започнаха добре мача и спечелиха първата част с 25:20.

Символичните домакините обаче взеха важния втори гейм с 25:22. Играчите на Найден Найденов спечелиха и третата част с 25:18. Шампионите не допуснаха да се стигне до тайбрек и затвориха четвъртия гейм с 25:12.

Много добро впечатление направиха двете агитки, които до края на мача подкрепяха непрестанно любимите си отбори.

Въпреки загубата днес, Добруджа продължава да има преднина, тъй като спечели първите два мача и добричлии имат нужда от само още един успех, за да се поздравят с шампионската титла.

Утре двата тима ще изиграят четвъртия си мач помежду си, който също ще се играе в Сливница, а при равенство в срещите ще се състои решаващ пети мач, който е предвиден да се състои в Добрич. /БГНЕС