Григор Димитров вече няколко дни е в дома си в Монте Карло, където стартира подготовката за новия сезон. Българинът обаче успява да съчетае полезното с приятното.
Той бе една от звездите на бляскава вечеря в казино в Княжеството, а темата на вечерта бе сюрреализъм, информира tenniskafe.com.
Както винаги, българинът бе много елегантен като бе заложил на костюм с папийонка.
Григор напусна агенцията на Федерер
Два мача на Гришо сред най-великите за 2017-а
Предричат загуба на позиции за Димитров през 2018-а
Водещ тенис експерт: Григор се доказа като голяма звезда
Федерер: С Григор ще пълним залите и като певци!