Невяна Владинова изигра чудесно и второто си съчетание на турнира по художествена гимнастика в Рио.

На топка грацията ни игра чисто и изразително и получи оценка 17.700. На обръч малко по-рано нашата гимнастичка получи оценка 17.666.

Сборът на българката дотук е 35.366, което й отрежда седмото място в класирането след втората ротация. След първата тя делеше деветото място с американката Лаура Зенг.

За финала ще се класират първите 10 в класирането от квалификацията, като участват общо 26 в индивидуалната надпревара.

По-късно тази вечер Владинова ще играе на бухалки и лента, като целта й е попадане във финала.

Третата ротация, в която Владинова ще играе на бухалки, ще стартира в 20.50 ч. българско време. Българката е със стартов номер 21.

След първите две ротации води Маргарита Мамун от Русия със сбор 37.833, втора е украинката Ганна Ризатдинова 36.966, а трета - световната шампионка Яна Кудрявцева от Русия с 36.782.