Футболистът на Болтън Мартин Петров и съпругата му изгледаха на живо мача на българските волейболни национали срещу Аржентина. Двамата пристигнаха пред залата час по рано и се сляха с хилядите българи, чакащи да влязат.

Мартин получи от Любо Генев двата билета, закупени от Теди Салпаров и след това изгледа срещата от горната трибуна на залата. Мартин Петров не пропусна да се снима и да даде автограф на нито един от десетките родни фенове.

СНИМКИ: Мартин Петров изгледа поражението  на волейболистите ни

източник: БОК

За съжаление, бързоногото крило не успя да се зарадва на победа. Волейболистите ни претърпяха поражение от Аржентина с 1:3 гейма.

Председателят на БОК Стефка Костадинова, която също бе в залата, поздрави момчетата на Найден Найденов след двубоя.

Костадинова и Валентин Йорданов влязоха в съблекалнята на нашите, за да им вдъхнат увереност и да им кажат, че загубата не бива да се драматизира. „Вашият най-важен мач на Олимпадата тепърва предстои”, заяви Костадинова визирайки, четвъртфинала в сряда.