„Люис мисли, че това ще е най-добрият начин да благодари на семейството си и приятелката си Никол за тяхната подкрепа през тежката година”, заяви близък до Хамилтън.
Още любопитни новини четете ТУК!
„Люис мисли, че това ще е най-добрият начин да благодари на семейството си и приятелката си Никол за тяхната подкрепа през тежката година”, заяви близък до Хамилтън.
Още любопитни новини четете ТУК!