3 : 0

• 29’ Кирил Десподов
  • 34’ Кирил Десподов
  • 38’ (д) Мауридес
  • КРАЙ НА МАЧА. ЦСКА победи Адмира Вакер с 3:0 и изглежда като големия фаворит преди реванша от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

90+4'
  • Какъв шанс за Адмира, най-сериозният дотук! Доминик Щаркл получи възможност да обстрела от 16-17 метра и нанесе изключително силен шут към долния десен ъгъл. Черниаускас нямаше никакъв шанс да реагира, за негов късмет топката профуча на косъм в аут.

90+3'
  • Последна смяна в ЦСКА - дебют за Ангел Лясков с "червената" фланелка в евротурнирите. Младокът замени Жеферсон.

90+1'
  • 4 минути добавено време.

• Последна смяна в Адмира - Маркус Майер замени Кадлец.

83'
  • Втора смяна в ЦСКА - Едвин Джеси напусна под овациите на публиката, а Тонислав Йорданов ще води атаката до края на мача.

81'
  • Никак нелоша контратака на Адмира! Даниел Тот овладя и с дълъг пас от собствената си половина изведе Доминик Щаркъл зад гърба на Секулич. "Седмицата" на гостите обаче усети, че ще бъде настигнат и реши да стреля от около 23-24 метра. Доста неточно, кълбото отлетя високо над вратата.

80'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА по левия фланг, в близост до тъчлинията. Десподов доста амбициозно реши да нанесе нисък шут покрай стената. Поне в това отношение нападателят се справи, ала Лайтнер улови без никакви трудности.

78'
  • Първа смяна за ЦСКА - Мауридес напусна игра, вместо него дефанзивният халф Валентин Антов.

72'
  • Шанс пред Адмира! Цвиршиц центрира от десния фланг и на метър пред точката на дузпата Марко Кадлец нанесе никак нелош изстрел с глава. Топката  премина на сантиметри покрай десния стълб зад Черниаускас.

71'
  • Втора смяна за Адмира - Яколиш напусна игра, вместо него Патрик Шмид.

71'
  • Проблеми за Рубен Пинто от ЦСКА, който получи неприятен удар при едно единоборство.

67'
  • Нов шанс пред Бакъш, този път далеч по опасен! Нападателят на Адмира получи на скорост отляво и останал ек на ек срещу Секулич, го преодоля, за да нахлуе в пеналта. Последва диагонален шут от около 14-15 метра, който попадна в ръцете на Черниаускас.

62'
  • Синан Бакъш получи топката с гръб към вратата пред наказателното поле, овладя и се обърна, за да стреля. Точен шут, но и протоколно спасяване за Черниаускас.

57'
  • Шанс за Адмира. Милош Спасич центрира високо към точката на дузпата и Доминик Щаркл се извиси, за да стреля с глава. Черниаускас като че ли не беше в най-добрата позиция да реагира, а топката премина на около метър над дясната сглобка.

54'
  • Далечен шут на Рубен Пинто към вратата, изпълнението на португалеца беше доста неточно.

52'

52'
  • Първа смяна за Адмира, още на почивката - Хюлманд напусна игра, за да се появи Даниел Тот.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на ЦСКА подновиха мача от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Проблеми за "червените", тъй като Едвин Джеси се прибира наред с останалите, но силно накуцвайки.

45+1'
  • Жълт картон за Стивън Перейра от ЦСКА за фаул срещу вратаря на Адмира.

44'
  • Отново шанс пред ЦСКА! Рубен Пинто центрира опасно в наказателното поле на Адмира, а вратарят Лайтнер не изби убедително. Пред дъгата Жеферсон овладя и веднага комбинира с намиращия се в пеналта Десподов. Българинът шутира остро по диагонала, а защитник се хвърли и блокира с тяло.

43'
  • Жълт картон за Марин Яколиш от Адмира, който фаулира Десподов.

42'
  • ГОООООЛ ЗА ЦСКА - 3:0! Мауридес грабна топката и я заложи на точката на дузпата. Бразилецът изпълнии кратка засилка, след която просто търкулна кълбото в долния ляв ъгъл. Вратарят Лайтнер се хвърли в грешната посока.

38'
  • ДУЗПА ЗА ЦСКА! Десподов бе изведен на чиста позиция от Жоржиньо и реши да върне към Мауридес, а Милош Спасич спря подаването с ръка.

37'
  • ГОООООЛ ЗА ЦСКА - 2:0! И отново Десподов, и отново след асистенция на Джеси! Ганаецът с тънък пас "в уличка" изведе Десподов на ръба на засадата, която Спасич покри в желанието си да стигне българина. Националът се озова очи в очи с вратаря и с много мощен шут опъна мрежата.

34'
  • Спорна ситуация, в която ЦСКА не получи кристална дузпа за фаул срещу Жоржиньо! Бързоногото крило бе избягал отдясно и получи пас в дълбочина от Мауридес. Бярне Тьолке опита да го спре с тяло, но дребният футболист някак устоя и проби в наказателното поле. Централният защитник на Адмира се хвърли на отчаян шпагат и посече съперника си, а Жоржиньо не загуби веднага равновесие и това може би направи разликата при отсъждането на Джон Бийтън. Ако португалецът бе паднал веднага на тревата, може би шотландецът щеше да посочи дузпа.

31'
  • ГОООООЛ ЗА ЦСКА - 1:0! Кирил Десподов с глава! Жоржиньо притисна Бауер, който подаде прибързано напред и Бикел пресече. Последва моментален пас вляво към непокрития Джеси, който центрира перфектно към далечната греда. Топката премина над Мауридес, който беше приоритетната цел за бранителите, а Десподов със силен изстрел с главя заби кълбото в горния ляв ъгъл.

29'
  • ЦСКА не доразви страхотна атака! Кирил Десподов елегантно се освободи от Милош Спасич по десния фланг на атаката. Националът с идеален пас по тревата намери Мауридес при точката на дузпата, но нападателят реши първо да спира кълбото. Това даде време на Бярне Тьолке с безкомпромисен шпагат да се намеси и да избие топката.

25'
  • По-спокоен период от мача, в който Адмира иззе инициативата. Австрийският тим стигна до няколко корнера, но не и до някаква по-сериозна възможност.

• Страхотна визия от Жанио Бикел! Опорният халф елегантно копна топката през центъра, а за Джеси не бе проблем да я стигне отляво в наказателното поле. Ганаецът с холандски паспорт върна добре към намиращия се около дузпата Жоржиньо, но изстрелът на "седмицата" бе блокиран навреме от защитник на Адмира.

13'
  • Нелоша атака на Адмира отляво. Марин Яколиш демонстрира скорост по фланга и се измъкна покрай Секулич, за да центрира от самата аутлиния. Чорбаджийски се подхлъзна и кълбото изведнъж полетя право към Щаркл, който обаче не очакваше и топката просто го удари по главата. Черниаускас улови и успокои напрежението.

12'
  • Нервни първи минути и за двата отбора. Дотук имаше няколко доста остри влизания, но нищо, което да заслужава жълт картон. Засега и ЦСКА, и Адмира имат трудности в градивен план.

• Жоржиньо пак мъчи защитата на Адмира. Крилото овладя отляво и използва техниката си, за да нахлуе в пеналта. Той продължи да пробива към точката на дузпата, ала последвалият шут с десния крак отлетя много, много встрани от целта.

9'
  • Медицинска помощ за Стивън Перейра, чиято уста бе разбита при дуел със Синан Бакъш. Нападателят неволно удари бранителя на "червените", който за кратко напусна терена.

7'
  • Ъглов удар за ЦСКА отдясно по атаката. Кирил Десподов центрира към далечната греда, където Стивън Перейра някак стигна до високата топка. От 7-8 метра той стреля доста неточно с глава над вратата.

5'
  • Първа наченка за опасноост пред вратата на Адмира. Жоржиньо получи отляво по атаката срещу двама съперникови играчи. Португалецът намери начин да провре топката за ниско центриране, а вратарят Андреас Лайтнер се хвърли да лови, но само изби топката. Мауридес беше твърде далеч и Себастиан Бауер изчисти далеч напред.