• Голям пропуск за Етър - Почански вдигна към Петков, който се извиси и стреля, но ударът му мина над напречната греда

90+1'
  • Греда за Етър - Иван Петков се извиси в наказателното поле, но топката спря в десния страничен стълб на Ботев

83'
  • Съдийската бригада спести чиста дузпа за домакините, след като вратарят на Етър Христо Иванов се метна в краката на Мариян Иванов и го повали, но Волен Чинков не посочи бялата точка, а отсъди аут

82'
  • Голям шанс пред Ботев, след като Атанасов бе видян отляво и стреля мигновено, но Христо Иванов се разтегна максимално и изби в корнер

82'
  • Смяна в Ботев - Юлиян Ненов влиза на мястото на Спас Георгиев

80'
  • Смяна за Етър - Никола Колев напуска игра, а на негово място Иван Петков

72'
  • Чавдар Ивайлов влиза на мястото на Димо Атанасов

71'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Атанас Фиданин вдигна към Петър Атанасов, който стреля, но Артюнин блокира удара. Топката пак се върна в него и от втория път вкара, за да направи 2:0

65'
  • Голям пропуск за Етър! Даниел Младенов бе намерен зад гърба на отбраната и стигна топката на аутлинията. Халфът върна моментално към Румен Руменов, който от точката за дузпа изстреля топката ужасно неточно

60'
  • Георги Сърмов се оказа последната пречка пред Петър Атанасов, който бе близо да удвои резултата на стадион "Огоста", но Сърмов блокира опита му

56'
  • Георги Сърмов с амбициозно изпълнение отдалеч, но ударът мина край десния страничен стълб на Краси Костов

54'
  • Много добра възможност за Ботев - Валери Домовчийски бе отдясно и центрира меко към далечната греда, където непокрит бе Петър Атанасов. Голмайсторът на Ботев стреля от воле, но Христо Иванов сложи ръце, за да спре хода на топката към вратата

51'
  • Атака за Етър отдясно, но Керчев парира центрирането

47'
  • Първа смяна в мача и първа за Етър - Ерик Почански влиза на мястото на Жилсон Варела

46'
  • Двата отбора се прибират на почивка - Ботев Враца води на Етър с 1:0!

45+1'
  • Жълт картон за Валери Домовчийски

45+1'
  • Жълт картон за Жилсон Варела

41'
  • Голям пропуск за Ботев Враца. Домакините направиха поредна скоростна контраакция и топката отиде вляво към Атанасов. Голмайсторът на Ботев бе париран от Христо Иванов, но той хитро му направи "мрежичка" и диагонално виждаше опразнената врата. Полузащитникът не понечи да стреля и върна към Валери Домовчийски, но ударът на нападателя бе блокиран

38'
  • Жълт картон за Емил Стоев

37'
  • Боджадж направи много груб фаул в средата на терена срещу Ивайло Михайлов, а Волен Чинков му показа жълт картон

32'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Йордан Апостолов видя много добре отляво Петър Атанасов, който бе сам, а атакуващият футболист с мощен удар вкара в близкия ъгъл на Христо Иванов - 1:0 за Ботев.

27'
  • Етър владее повече топката в последните десет минути, докато Ботев Враца стои прибран в собствената си половина. Хората на Сашо Ангелов разчитат на бързи контраатаки, като при една от тях Петър Атанасов се отскубна, но главният съдийската бригада маркира засада

19'
  • Даниел Младенов центрира добре от ъглов удар, но вратарят Костов уверено излезе и изби пред погледа на Варела

17'
  • Жилсон Варела бе непокрит на дузпата и отправи удар с глава, но Костов попречи топката да влезе в мрежата му

14'
  • Сериозна битка в центъра, като положенията пред двете врати са кът

12'
  • Румен Руменов отправи страхотен изстрел от дистанция след фаул и се създаде зрителска измама, че топката се оплете във мрежата на Красимир Костов. За негово щастие тя спря от външната страна на вратата

5'
  • Петър Атанасов направи сериозен рейд през футболистите на Етър и се озова срещу Христо Иванов. Атакуващият футболист копна топката с десния крак, но за негово съжаление тя спря в левия страничен стълб на Етър