• 84’ Спас Делев
  • Край на мача!

90+2'
  • Две добавени минути.

• ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Спас Делев се нагърби да изпълни пряк свободен удар, а опитният футболист прати топката над стената, след което преодоля Ачинели, за да покачи резултата до 5:0 в полза на "орлите".

84'
  • Жълт картон за Лучиано Скуадроне.

81'
  • Жълт картн за Доминик Янков.

80'
  • Шанс! Божидар Пенчев се обърна и отправи изключително тежък изстрел с левия крак, но топката не намери очертанията на вратата, пазена от Слуга.

78'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Насладата в играта на Лудогорец продължи, а головете с нея. Кайо Видал получи топката в наказателното поле на беройци топката и финтира бранител на съперника, след което отправи страхотен изстрел към вратата на Ачинели, след което стражът нямаше какво да стори - 4:0.

74'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Доминик Янков, излиза Пьотровски.

72'
  • Педро Нареси шутира, но доста неточно.

69'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Спас Делев, излиза Руан.

67'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините вкараха трети гол в срещата, след като топката отиде към Сейхас, но Клод Гонсалвеш открадна и с пета изведе Якуб Пьотровски, а за поляка беше лесно да прокара топката край Ачинели за 3:0.

66'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Кайо Видал, излиза Рик.

62'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Клод Гонсалвеш, излиза Йорданов.

62'
  • Претенции за дузпа за Берое! Берое имаше претенции за дузпа, след като Еспиноса върна към Селеста, но Рик Джонатан и Педро Нареси се намесиха. Рик пресече с крак топката, а Нареси се хвърли на шпагат, след което топката се удари в ръката му, след като беше на тревата, а съдията Драганов остави играта да продължи.

52'
  • Удар! Текпетей отправи много силен удар с левия крак, след като комбинира с Руан Крус, а шутът на ганаеца отиде в трибуна "Моци" в Разград.

51'
  • Старт на второто полувреме!

• Смяна при домакините - влиза Георги Терзиев, излиза Русо.

• Смяна в Берое - влиза Бруно Шмуц, излиза Йорданов.

• Смяна в Берое - влиза Божидар Пенчев, излиза Василев.

• Край на първата част - 2:0!

45+2'
  • Възможност! Густаво Каскардо даде отличен пас в наказателното поле на Лудогорец за Едвин Ласо. Той можеше да стреля от въздуха, но не успя да го стори, след което топката отиде встрани.

33'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Капитанът на "орлите" в тази среща - Бернард Текпетей, успя да удвои актива на Лудогорец в срещата. Разгрдачани пресираха високо съперника, а Сон открадна топката и технично пусна към Текпетей. Ганаецът отправи фин изстрел към старозагорската врата, който не остави шансове на Ачинели.

31'
  • Шанс! Руан Крус беше изведен сам срещу вратарят зад отбраната на Берое и опита да премине Ачинели, ала стражът на старозагорци се справи и блокира продължението на топката край него.

24'
  • Удар! Рик Джонатан шутира силно, ала топката рикошира в Каскардо, след което Родриго Ачинели спаси опита на бразилския футболист на разградчани.

21'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! "Орлите" откриха резултата, след като Иван Йорданов пласира отлично центриране в наказателното поле на старозагорци. Там над всички се извиси Франко Русо и испанският бранител с глава матира Ачинели, за да откри резултата.

19'
  • ​Иван Йорданов отправи удар от средна дистанция, а топката рикошира в бранител на Берое, след което излезе в ъглов удар.

12'
  • Шанс! Гостите започнаха по-настъпателно, а Иван Йорданов сбърка при разпределението на топката при градежа на атака. Тиаго Сейхас отправи силен удар с десния крак без подготовка, но Симон Слуга направи спасяване с една ръка.

2'
  • Срещата в Разград стартира с минута мълчание в памет на четиримата загинали фена на Левски след първия мач на "сините" в плейофа за влизане в групи на Лига на конференциите срещу Айнтрахт Франкфурт