• 67’ Даниел Пеев
  • 90+3’ Милчо Ангелов
  • КРАЙ НА МАЧА.

90+5'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ - 1:1! Милчо Ангелов с дебютно попадение за "белите"! Нападателят бе оставен да стреля с глава на около 6-7 метра от вратата и този път нямаше прошка с изпълнение в долния десен ъгъл.

90+3'
  • Какъв шанс за Славия да изравни! Поредният фаул в половината на Витоша създаде напрежение в наказателното поле на Витоша. Стефан Велев центрира и намери непокрития Галин Иванов, който от десетина метра стреля с глава. Християн Василев проследи топката, която премина покрай десния му стълб.

90+1'
  • 4 минути добавено време на срещата.

• Последна смяна във Витоша - Кристиян Узунов влезе вместо Ивайло Лазаров, за да заздрави защитата на домакините.

90'
  • Втора смяна във Витоша - Стефан Христов замени Ангел Стоянов като централен нападател.

87'
  • Медицинска помощ за Ивайло Лазаров от Витоша, който лошо падна на ръката си.

86'
  • Последна смяна за Славия - Наско Милев замени Иван Минчев.

83'
  • Първа смяна във Витоша - Григор Долапчиев замени поуморилия се вече Дани Пеев.

79'
  • Втора смяна в Славия - Карабельов напусна игра, а Влади Узунов зае мястото му.

76'
  • Медицинска помощ за опитния защитник на Витоша Николай Христозов, който получи удар в лицето при битката за висока топка.

70'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША - 1:0! Даниел Пеев бележи от пряк свободен удар с известна доза късмет! Топката бе заложена отляво по аката до наказателното поле и Пеев се постара да прати топката максимално остро към близката греда. Там тя тупна и не бе закачена от никого, а Стергиакис нямаше време да реагира.

67'
  • Чудесно спасяване на Християн Василев! Славчо Шоколаров изсипа топката обратно в наказателното поле на Витоша, където Петко Цанков не изчисти удачно с глава. Кълбото отиде право у Андреа Христоов, който нанесе воле от около 10 метра. Василев отрази с плонж топката, която се канеше да порази долния му десен ъгъл.

63'
  • Първа смяна в Славия - Ивайло Димитров напусна игра, а Момчил Цветанов записа дебют с екипа на "белите".

61'
  • Страхотен пропуск за Витоша! Орлин Старокин бе изпуснат да стреля след центриране от фаул и се справи нелошо. За жалост изстрела му премина покрай дясната греда.

60'
  • Страхотна работа на Гьонов отляво по атаката на Витоша. Крайният защитник наглед се беше затворил, но елегантно литна Шоколаров, след което проби и центрира остро по тревата. Дани Пеев беше на точното място, за да засече, ала Андреа Христов решително подложи крак.

56'
  • Хубав шут на Иван Минчев от дистанция! Шоколаров спечели топката в центъра и комбинира с намиращия се при дъгата Милчо Ангелов. Той остави за Минчев, който без излишно забавяне стреля с десния крак. Топката описа парабола и премина на половин метър над гредата.

52'
  • Пряк свободен удар за Славия, отляво по атаката. Иван Минчев много добре центрира в зоната пред вратарското поле, а там Галин Иванов, оставен напълно непокрит, стреля неточно покрай лявата греда. Впоследствие се оказа, че капитанът на Славия е бил в засада, така че дори да бе отбелязал, гол нямаше да има.

49'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Славия подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Нито секунда продължение от съдията Георги Димитров.

45+1'
  • Стефан Велев получи пространство и опита диагонален шут от дистанция, който премина на метър и половина покрай десния стълб на вратата на Витоша.

45'
  • Хубав шут на Лъчезар Котев от дистанция! Витоша добре пренасочи атаката си от дясното крило към центъра, а Котев с хубаво завъртане се освободи от янис Карабельов. Играчът с №80 стреля по тревата от около 25 метра, а Стергиакис с върха на пръстите изби в ъглов удар.

42'
  • Ивайло Димитров се изнесе да играе на десния фланг и сега получи, след което реши да стреля от дистанция с по-силния си ляв крак. Крайният резултат от опита бе такъв, че самият Димитров съжали за желанието си.

36'
  • Период от 10-ина минути, в които нищо интересно не се случва. В голямата си част теренът е доста кален и това затруднява играчите.

• Аплодисменти за Милчо Ангелов, който отправи мощен шут от дистанция! Нападателят се пребори за топката на около 22 метра от вратата и без да се замисля втори път стреля силно по диагонала. Топката влиташе до дясната греда, ако не бе намесата на Християн Василев.

21'
  • Страхотна изява на Георги Ангелов! Милчо Ангелов получи наскорост и тръгна да се измъква сам срещу Християн Василев, ала правещият дебют Ангелов затисна топката в корнер с невероятен шпагат, а Старокин изчисти в корнер.

15'
  • Пряк свободен удар за Витоша отдясно по атаката. Даниел Пеев се зае да центрира, ала подаването му срещна стената и стана лесна плячка за Стергиакис. Дотук нищо интересно в срещата.

12'
  • Добро включване на Славчо Шоколаров отдясно по атаката на Славия. Бившият играч на Лудогорец центрира добре към Ивайло Димитров, чийто изстрел с глава прелетя над целта.