• Край на мача, ЦСКА 1948 - Ботев Пловдив 1:4

90+3'
  • Две минути добавено време

90+2'
  • Стивън Петков проби отляво и видя в наказателното поле Станислав Шопов, но младият футболист на Ботев не съумя да отправи изстрел, след като бранител на домакините застана на пътя на топката.

85'
  • Диян ДИмов засече топката от пряк свободен удар, а Иван Чворович улови топката

83'
  • Удар на Антонио Вутов, който обаче минава над вратата

80'
  • Станислав Шопов заменя Тодор Неделев в състава на Ботев Пд

77'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! Същинска бомба на Стивън Петков отдясно, която не остави никакви шансове на Вълков и авансът на Ботев вече е солиден - 4:1.

69'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! Густаво Афонсо овладя вляво на наказателното поле на домакините и копна меко към Балтанов, който отблизо с глава отбеляза втория си гол в мача и трети за Ботев - 3:1.

68'
  • Удар от дистанция на Томислав Павлов, но Чворович улови спокойно топката

67'
  • Смяна в състава на ЦСКА 1948 - Богомил Дяков е сменен от Кристиян Михайлов

65'
  • Ботев Пд отбеляза попадение чрез Антонио Вутов, но голът бе отменен, тъй като Вутов бе в положение на засада.

56'
  • Голям шанс за Ботев! Тодор Неделев стреля от дъгата на наказателното поле, а топката бе някак избита от стража на ЦСКА 1948

55'
  • Край на първото полувреме - ЦСКА 1948 - Ботев Пловдив 1:2

45+2'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! Тодор Неделев центрира великолепно от свободен удар отляво, а топката бе "поставена" на главата на Лъчезар Балтанов. Халфът на Ботев нанесе силен удар с глава и не остави шанс на стража на домакините - 2:1 за Ботев Пд.

45+1'
  • Страховит изстрел на Тодор Неделев. Полузащитникът получи отляво и стреля от малък ъгъл, но ударът му премина над напречната греда на ЦСКА 1948.

41'
  • Нарушение на Тодор Неделев срещу Димитър Буров

39'
  • Смяна за Ботев Пд - Лъчезар Балтанов заменя Георги Терзиев.

32'
  • Голям пропуск за Ботев! Капитанът Неделев комбинира с Кристиян Добрев, а последният върна към Неделев, който бе на десетина метра от вратата. Неделев стреля с въртеливо движение с десния крак, но топката премина край десния страничен стълб на вратата на домакините.

31'
  • Веселин Васев проби отдясно и опита центриране, но опитът му бе нескопосан и топката излезе в аут

25'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Домакините създадоха постепенна акция, а топката се озова в нападателя на тима Андон Гущеров. Стрелецът не се посвени, завъртя се и стреля, а топката порази вратата на Иван Чворович - 1:1.

21'
  • Радослав Терзиев получава лекарска помощ, след като се сблъска с Апостол Попов в средата на терена. След единоборството Терзиев изпитваше болки в главата.

16'
  • След гола за пловдивския тим сериозни опасности пред двете врати няма, като Ботев е отборът, който владее по-трайно топката.

10'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! Тодор Неделев видя между двамата централни бранители на домакините прелестно Серкан Юсеин, а вторият хладнокръвно завърши нападението, за да открие - 1:0 за Ботев