• Ситуация пред Септември, но Ишмаел Байду беше в засада при удара си от чиста позиция.

• Втора смяна във Верея. Излиза контузеният Майкъл Тевия, влиза Станислав Маламов.

78'
  • Асен Чандъров стреля от около 20 метра, топката рикошира в крака на Иво Иванов и топката срещна гредата.

77'
  • Удар с глава на Александру Бенга след корнер на Галчев. Изпълнението беше твърде слабо и вратарят на Верея безпроблемно улови.

76'
  • Най-после положение и за Верея. Антон Огнянов стреля опасно от пряк свободен удар от малък ъгъл, но вратарят на Септември изби в корнер. От него Иво Иванов стреля с глава, но твърде неточно.

71'
  • Шут от 20 метра на Ишмаел Байду, но топката мина високо над вратата.

60'
  • Втора смяна в мача за Септември. Излиза Крис Гади, влиза Мирослав БУдинов.

59'
  • Първа смяна за Септември. Излиза Яя Меледже,влиза Борис Галчев.

59'
  • Първо положение след почивката. Крис Гади се измъкна зад защитата на съперника и стреля в тялото на вратаря Георги Георгиев. При добавката играчът на Септември отново не можа да насочи топката в мрежата.

56'
  • Жълт картон и за Фабиано Алвеш от Септември.

49'
  • Смяна във Верея, излиза Симеон Мечев, влиза Дино Мартинович.

46'
  • Край на първата част на мача.

45+1'
  • Начало на втората част на мача на Националния стадион "Васил Левски".

45'
  • Една минута продължение на първата част на мача.

45'
  • Грешка в защитата на Верея позволи на Ишмаел Байду да открадне една топка пред наказателното поле, но ударът му беше под всякаква критика.

39'
  • Разбъркване пред вратата на Верея след центриране от корнер, но и трите удара на играчи на Септември не бяха опасни.

35'
  • Уникален пропуск на Септември! Георги Русев центрира балонно една топка, вратарят на Верея не можа да я избие и тя се озова у Крис Гади без страж на голлинията. Но неговият удар беше избит от защитника Иво Иванов в корнер.

33'
  • Слаб удар на Георги Русев с глава след обещаващо центриране от пряк свободен удар.

28'
  • Здравко Илиев получава първия жълт картон в мача за игра с ръка пред наказателното поле.

27'
  • Асен Чандъров открива резултата от дузпата! Това беше едва втората хубава атака на Септември от началото на мача.

22'
  • Дузпа за Септември! Фабиано Алвеш падна след съприкосновение с Ндомбу Александър!

20'
  • Първа хубава атака за Септември, при която Ишмаел Байду се измъкна зад защитата отляво и намери Крис Гади в наказателното поле. Ударът на французина беше избит в корнер.

16'
  • Милан Вушурович опита центриране успоредно на голлинията за непокрития Антон Огнянов в наказателното поле, но вратарят на Септември излезе и пресече подаването.

15'
  • Несериозен шут от 30 метра на Майкъл Тевия, топката дори не стигна до наказателното поле.

14'
  • Нова остра атака на Верея, като Теофилос Курупис опита центриране в наказателното поле, но в последния момент то беше спряно.

9'
  • Първа възможност в мача! След центриране от корнер топката стигна до Антон Огнянов пред вратарското поле, но неговият удар, който се забиваше под гредата, беше избит от вратаря в нов корнер.

7'
  • Първа атака в мача. Милан Вушурович нахлу в наказателното поле на Септември, но пробивът му беше спрян точно преди да центрира.