• 71’ Аймен Суда
  • 89’ Петър Христов
  • Край на мача!

90+2'
  • ГОЛ! 5:0 за Пирин. По-малко от минута след влизането си в игра Петър Христов се разписа във вратата на Пирин. Той получи страхотен пас около бялата точка, след което леко се засуети, но защитата на локомотивци не стори нищо, за да му отнеме топката, което му позволи да се нагласи за удар и да изпрати топката право във вратата на Мори Диао.

89'
  • Петър Христов влиза на мястото на Аймен Суда.

87'
  • Първа смяна в състава на Пирин. Тодор Траянов влиза на мястото на Радослав Кирилов.

78'
  • Жълт картон за Симеон Райков.

73'
  • 4:0 за Пирин! Станислав Костов пусна към Аймен Суда в наказателното поле, който отблизо лесно преодоля вратаря Мори Диао. Попадението обаче бе от категорична 2-метрова засада, а страничният съдия Даниел Ников изобщо не вдигна флага си.

71'
  • Жълт картон за Аймен Суда.

65'
  • Войн Войнов използва и последната си смяна. Ванчо Траянов излиза, на негово място Янко Ангелов.

64'
  • Втора смяна в състава на Локомотив. Симеон Райков влиза на мястото на Дани Кики.

54'
  • Невероятен шанс за Радослав Кирилов ! Футболистът на Пирин излезе на добра стрелкова позиция и изпрати мощен шут към вратата нна Мори Диао, който бе излязъл напред, но топката срещна напречната греда.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45'
  • Аймен Суда се озова на добра стрелкова позиция и стреля, но топката мина встрани от левия стълб.

44'
  • 3:0! Станислав Костов бележи второто си попадение в срещата. Анти Рениа отдясно центрира в наказателното поле, Мори Диао опита да изчисти, но топката попадна в Костов, който не се поколеба да изпрати топката за втори път в мрежата му.

42'
  • Димо Бакалов получава медицинска помощ. Играта е спряна.

39'
  • Нов пропуск за "орлетата"! Станислав Костов намери по отличен начин Радослав Кирилов около бялата точка, който стреля, но топката мина в ляво от вратата.

33'
  • Станислав Костов бе много близо до второто си попадение в срещата. Той нахлу отдясно и опита удар към далечния ъгъл на вратата на Мори Диао, но топката мина встрани от гредата.

31'
  • Малко недостигна на Пламен Крумов да върне едно попадение във вратата на Пирин. Крумов шутира от пряк свободен удар, но топката разтресе напречната греда на вратата на Благой Макенджиев.

28'
  • Войн Войнов предприема бързи мерки с първа смяна в двубоя. Георги Пашов влиза на мястото на Димитър Велковски.

12'
  • 2:0 за Пирин! Аймен Суда напредна в средата и намери Анти Рениа на десния фланг, който нахлу в наказателното поле и със страхотен удар матира Мори Диао.

9'
  • Гол за Пирин! Анти Рениа отново със страхотен рейд отдясно, подаде към Станислав Костов, който не сбърка от няколко метра за 1:0.

6'
  • Анти Рениа проби отдясно и пусна към Станислав Костов, който опита удар, но топката рикошира в крака на Пламен Крумов, а после се отби в лявата му ръка. Домакините незабавно изразиха своите претенции за дузпа, но главният съдия Станислав Ставров не отсъди такава.