• След центрирането от корнера, Димов изчисти топката напред.

• Центриране на Конър Хендерсън от пряк свободен удар, Макенджиев изчисти в корнер

90'
  • Жълт картон за Марио Топузов за нарушение

87'
  • Ново изпълнение на корнер от страна на Черно море, аут след удар на нападател на гостите.

86'
  • Корнер за Черно море. Ндонгала центрира, Попев изчисти, отново в корнер

85'
  • Смяна в Черно море. Мартин Минчев напусна играта, влезе Александър Цветков

82'
  • След центрирането от корнера гостите се справиха със ситуацията

81'
  • Боджадж стреля, Хасани се хвърли на шпагат и изчисти в корнер

80'
  • Жълт картон за Костадин Ничев

77'
  • Опасна атака на Черно море, Кузма пусна отличен пас към Фенуш, който стреля добре, но топката мина на сантиметри от вратата

73'
  • Смяна в Черно море, влиза Кузма, излеза Радослав Василев

72'
  • Последна смяна в състава на Пирин. На мястото на Преслав Йорданов, влиза Топузов

69'
  • Нова смяна в Пирин. Цолев влиза, излиза Радослав Кирилов

65'
  • Преслав Йорданов с глава прати топката в ръцете на Макенджиев

58'
  • Смяна в състава на Пирин. На мястото на Чапов, влиза Тодор Траянов

56'
  • Преслав Йорданов трябваше да напусне временно терена, за да получи лекарска помощ.

55'
  • Минчев излезе очи в очи с вратаря на домакините Георгиев, но ударът му не намери целта

52'
  • Радослав Кирилов стреля опасно, но топката не намери целта

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Далечен диагонален удар на Минчев направи резултата 2:0 в полза на Черно море

45+2'
  • Корнер за Пирин. След центрирането в наказателното поле на Черно море, удар на Преслав Йорданов не намери целта

45+1'
  • Нова несигурна проява на вратаря на Пирин Георгиев

43'
  • Черно море откри резултата с автогол на вратаря Георгиев, който се опита да избие центриране на Фенуш към Василев, но топката премина голлинията

39'
  • Нарушение срещу Ндонгала, пряк свободен удар за Черно море. Топката е на около 25 метра от голлинията, Илиев стреля, топката отиде право в ръцете на Георгиев.