• 82’ Юлиан Попев
  • 35’ Георги Божилов
  • Край на мача!

90+3'
  • Разбъркване в наказателното поле на Пирин след центриране от корнер, но Мартин Старокин не успява да отправи удар.

90+3'
  • Последна смяна в мача - Методий Стефанов заменя Станислав Костов.

90+2'
  • Страхотен шанс за Пирин! Станислав Костов овладя едно центриране отдсяно, обърна се и стреля силно, но на сантиметри от левия страничен стълб.

90+1'
  • Анти Рениа заменя Даниел Младенов за Пирин.

89'
  • Хубава контраатака за Пирин, която обаче завършва с грешен пас.

86'
  • ГОООООЛ за ПИРИН!Страхотен гол за домакините. Башлиев центрира отдясно, Емил МИхайлов пробва да босира топката, но не толкова успешно и тя попадна в капитана на Пирин ЩЮлиан попев, който с удар от въздуха не среши - 1:1!

82'
  • Иван Коконов заменя Мариян Огнянов за Черно море.

80'
  • Юлиан Попев получава жълт картон за рекплика.

78'
  • Стефан Станчев заменя Георги Илиев.

68'
  • Станислав Костов се нагърби с изпълнението на прекия свободен удар. Костов стреля много технично, но топката профучава покрай левия страничен стълб.

68'
  • Уникален двоен шанс на Пирин, но гостите оцеляват благодарение на великолепните намеси на Емил Михайлов. Първо Даниел Младенов стреля директно от прекия свободен удар, но стражът на Черно море спаси с крак. След последвалото разиграване Стилиян Николов също имаше възможност да стреля, но отново Михайлов бе на мястото си и спаси.

65'
  • Илиас Хасани играе с ръка и получава жълт картон.

64'
  • Страхотно положение за Черно море. Георги Илиев подаде към Орлин Старокин, който от над 25 метра отправи топовен шут, но Макенджиев показа класа и изби в корнер.

59'
  • Радослав Кирилов заменя Димитър Благов за Приин.

56'
  • Сашо Александорв заменя Георги Божилов за Черно море на почивката.

46'
  • Начало на втората част.

45+6'
  • Край на първата част.

45+6'
  • Прекрасен шанс за Пирин в продължението на първата част. След центриране от свободен удар, топката се озова при Станислав Костов, който стреля от въздуха, но за негов лош късмет коженото кълбо се отби в левия страничен стълб.

45+6'
  • Жълт картон за Станислав Костов.

45+3'
  • Акробатичен удар на Ничев минава високо над вратата.

45+2'
  • Хубав удар на Станислав Костоя, който обаче е отразен с вещина от Емил МИхайлов.

45+1'
  • Ъглов уар за Черно море, след като Зехиров стреля от фаула, но топката рикошира в защитник на Пирин и излезе в корнер.

41'
  • Жълт картон за Димитър Благов за фаул срещу Зехиров.

40'
  • ГООООООЛ за ЧЕРНО МОРЕ! След грешка на Паланков в центъра на терена, топката бе подадена към Чунчуков отдясно, който напредна и стреля силно по диагонала. Благой Макенджиев успя да избие, но коженото кълбо попадна в притичалия Георги Божилов, който от няколко метра нямаше как да сгреши на празна врата.

35'
  • Костадин Ничев получава жълт картон за тактически фаул.

34'
  • Остро центриране от корнер пред вратата на Черно море, Костадин Ничев обаче се разминава с топката и не успява да я засече.

33'
  • Играта е спряна, за да пият играчите на двата тима вода.

30'
  • Добра възможност и за Пирин. След центриране от корнер, Стилиян Николов успя да отклони топката, но Станислав Костов бе изпреварен от Емил Михайлов, който улови.

22'
  • Нов страхотен шанс за гостите! Мариан Огнянов изведе отлично Зехиров, който остана сам срещу вратаря, но ударът му бе отразен от Благой Макенджиев.

19'
  • Отличен шанс за Черно море. Мартин Костадинов проби по лявото крило и центрира успоредно на голлинията, където обаче Чунчуков не успя да засече от няколко метра.

18'
  • Хубава атака на домакините от Пирин, която обаче е спряна по отличен начин от Илиас Хасани. Даниел Младенов бе изведен добре, но чудесната намеса на Хасани предотврати повече неприятности за Михайлов.

12'
  • Корнер в полза на Черно море. Зехиров центрира, но никой от играчите на двата тима не успява да играе с топката в наказателното поле.

7'
  • Равностойно начало на двубоя в Благоевград. Нито един от двата тима не успява да вземе териториален превес в първите минути.