• 90+4’ Симеон Райков
  • 69’ Юлиян Ненов
  • Край на мача! Локо победи с 2:1.

90+5'
  • Локо поведе с 2:1! Уникално груба грешка в защитата на Дунав и нескопосано изчистване на Тейнур Марем и последвала неумела намеса на вратаря Станислав Антонов позволи на Симеон Райков да се озове сам срещу голлинията и от един метър да се разпише за втори път.

90+4'
  • Три минути продължение на мача.

89'
  • Жълт картон за Дино Мартинович за удар срещу вратаря на Дунав.

83'
  • Жълт картон и за Ванчо Траянов.

82'
  • Последна смяна в мача. Излиза контузеният Юлиян Ненов, влиза Бранимир Костадинов.

81'
  • Жълт картон и за Михаил Милчев от състава на Дунав.

77'
  • Последна смяна за Локо. Излиза Димо Бакалов, влиза Симеон Райков.

75'
  • Удар на Димитър Георгиев от наказателното поле след едно разбъркване, но топката лети над вратата.

75'
  • Веселин Марчев сложи топката на главата на Дино Мартинович, но неговият удар мина с малко встрани от вратата.

73'
  • Юлиян Ненов изравни резултата за Дунав. Тогава Христофор Хубчев проби по левия фланг и центрира на далечната греда. Защитата на Локо проспа ситуацията и позволи на Ненов да остане сам срещу вратаря. Той с първото докосване щеше да пропилее възможността, но бързо докопа пак топката и я прати под гредата на вратаря Мори Диао.

69'
  • Втора смяна и за Дунав. Влезе Димитър Георгиев, излезе Петър Патев.

65'
  • Още една смяна в Локо. Излиза Дани Кики, влиза Пауло Серджо.

63'
  • Първа смяна и за Дунав. Излиза Андреас Васев, влиза Олексей Ларин.

61'
  • Жълт картон и за Андреас Васев от състава на Дунав.

54'
  • Пропуск на Веселин Марчев. Той се измъкна зад защитата по десния фланг, излезе сам срещу вратаря, но си поведе топката дълго и ударът му беше избит от излезлия да го пресрещне вратар.

52'
  • Бирсент Карагарен центрира от пряк свободен удар, но защитата на Локомотив се справи.

50'
  • Жълт картон за Пламен Крумов, първи в мача.

49'
  • Хубава атака за Локо. Веселин Марчев центрира успоредно на голлинията, но никой не засече. Впоследствие топката стигна до далечната греда, където беше Димо Бакалов, но и неговият пас не намери никого.

48'
  • Първа смяна в мача. Излезе Марк-Готие Бедиме от състава на домакините, влезе Димитър Велковски.

46'
  • Начало на втората част на мача в Пловдив.

46'
  • Край на първата част на мача. Локомотив Пловдив води с 1:0.

45+1'
  • Нова възможност за Локомотив Пловдив. Димо Бакалов проби отново по левия фланг, но центрирането му беше спряно в последния момент от защитник.

44'
  • Парвиз Умарбаев се превива на земята след грубо влизане в краката му на Бирсент Карагарен. Реферът Волен Чинков дори не отсъди нарушение.

39'
  • Равностойна игра в последните минути, положенията липсват след отменения гол на Дунав.

37'
  • Дунав отбеляза попадение, но то беше отменено от рефера Волен Чинков. Бирсент Карагарен нахлу отдясно и центрира към непокрития Васил Шопов зад защитата, който вкара топката в мрежата. Реферите обаче видяха засада, която беше много, много спорна.

32'
  • Хубава ситуация за Дунав, но ударите на Петър Патев и Васил Шопов бяха избити от защитници на Локо. Русенци поискаха дузпа, но просто нямаше как да получат такава.

22'
  • Хубава атака на Дунав, но центрирането на Христофор Хубчев не намери никого.

19'
  • Отново страхотен шанс за Локо. Дино Мартинович получи топката пред наказателното поле от Парвиз Умарбаев и с техничен удар преодоля вратаря Станислав Антонов, но топката се отклони от дясната греда.

12'
  • Уникален гол на Димо Бакалов! При една бърза атака на Локомотив Ванчо Траянов центрира пред наказателното поле, там Дино Мартинович отклони към Бакалов и той с мощен шут в сглобката на вратата откри резултата.

10'
  • Първа хубава възможност в мача. Тя е за домакините. Димо Бакалов проби страхотно по левия фланг и центрира в наказателното поле към Дино Мартинович, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

5'
  • Първа опасна атака в мача и тя е за Дунав. Центрирането на Мирослав Будинов беше добро, но Петър Патев направи фаул в атака срещу Асен Георгиев.