• 67’ Мартин Камбуров
  • 76’ Педро Еуженио
  • Край на мача

90+3'
  • Умарбаев влезе много остро в  Еуженио край тъчлинията. Реферът прецени да вдигне само жълт картон.

90'
  • Абделхаким Нур Буна получи топката в наказателното поле. Желев тръгна да го блокира, като се получи съприкосновение помежду им, а играчът на домакините веднага падна на терена. Реферът Ангел Ангелов прецени, че няма основания за отсъждане на 11-метров наказателен удар и вдигна жълт картон за симулация на играча на домакините.

87'
  • Педро Еуженио получава жълт картон.

85'
  • Васил Иванов заменя Янков Ангелов.

84'
  • Серджиу Негруц заменя Камбуров.

82'
  • Георги Динков заменя Леони.

79'
  • Парвиз Умарбаев заменя Елитон.

77'
  • Берое повежда с 2:0 на Локо Пд. Боби Цонев пусна много хубав извеждащ пас към педро Еуженио, който се справи с отбраната на домакините и прокара топката в долния десен ъгъл на вратата на Пиргов.

76'
  • Филип Михалевич заменя Бакалов.

73'
  • Фаул за Локо Пд. Елитон центрира, но топката бе избита в корнер. При неговото изпълнение Езе отклони към Аралица, който стреля под диагонал, но Перниш излезе и улови.

73'
  • Берое повежда на Локо Пд - 1:0. След късо изпълнение на корнер отдясно на вратата на Пиргов, топката бе центрирана към далечната греда. Везалов и Елитон изпуснаха Мартин Камбуров и така нападателят порази от близка диатанция мрежата на бившия си тим. Камбуров демонстрира уважение и не изрази раздостта си.

67'
  • Борислав Цонев заменя Бригидо.

65'
  • Карлос Охене получава жълт картон.

62'
  • Симеон Райков получава директен червен картон, тъй като в мелето с Банович и Охене е опитал да ритне играча на заралии.

60'
  • Напрежение на терена на стадиона в парка Лаута в Пловдив. След съприкосновение между Карлос Охене и Игор Банович, край тъчлинията, играчът на заралии си помогна с ръце. Последва съдийски сигнал, а играчът на Берое опита да разкара топката. Така страстите взеха връх. Всичко се случи пред скамейката на пловдивчани, а човек от щаба на "смърфовете" хвана за гушата Охене. Ангел Ангелов трябваше да укротява нажежените емоции.

60'
  • Нови петенции за дузпа от страна на Локомотив Пловдив. Муса Мухамед напредна отляво по атаката и центрира остро в наказателното поле на гостите. Иван Иванов препречи пътя на топката, а "смърфовете" претендираха остро, че бранителят в "зелено" си е помогнал с ръка. Реферът Ангел Ангелов обаче не уважи протестите на "черно-белите" и в тази ситуация, и даде знак играта да продължи.

58'
  • Фаул за Локо Пд отдясно по атаката. Елитон стреля много коварно, но Душан Перниш внимаваше и успя да избие в корнер.

57'
  • Матеус Леони комбинира отляво по атаката с Мартин Камбуров, който подаде към Еуженио. Ударът на последния излезе в аут.

50'
  • Елитон Жуниор  получава жълт картон.

50'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Игор Банович получава жълт картон.

41'
  • Удар на Камбуров, който не бе много силен, а Илко Пиргов улови без проблем.

40'
  • Локо Пд имаше претенции за дузпа. При центриране на Елитон отдясно в наказателното поле от фаул , Димитър Везалов опита да стреля с глава, а топката се отби в прибраната ръка на Мартин Райнов от близка дистанция. Домакините поискаха посочване на бялата точка, но реферът даде знак играта да продължи.

38'
  • Веселин Марчев получава жълт картон.

36'
  • Греда за Берое. Педро Еуженио изпълни корнер  отляво по атаката, комбинира с Рубен Бригидо, който нанесе мощен удар под диагонал и разтресе нампречната греда. Последва добра намеса на Илко Пиргов, който изби в корнер. От него не произлезе нищо.

34'
  • Мартин Райнов изведе превъзходно Леони, отляво по атаката. Страничният рефер обаче вдигна своя флаг. Останаха сериозни съмнения дали реферското решение е коректно.

32'
  • Иван Иванов получава жълт картон за нарушение срещу Димо Бакалов.

27'
  • Еуженио изпълни фаула. Получи се леко разбъркване в наказателното поле на Локо Пд, но в последствие отбраната се справи.

26'
  • След единоборство между Димо Бакалов и Милен Желев, фаул е отсъден в полза на гостите, а играчът на домакините получава жълт картон.

24'
  • Фаул за домакините отляво по атаката. Елитон центрира, но Иван Иванов бе добре пласиран и с глава изчисти.

20'
  • Фаул за Берое фронтално на вратата на Илко Пиргов. Мартин Камбуров си заложи топката и шутира силно, но право в локомотивската стена.

18'
  • Добра атака за Локо Пд. Елитон получи от Анте Аралица, нахлу отдясно в пеналта, след което вместо да завърши сам, реши да върне леко назад към Веселин Марчев, който бе на линията на дузпата, малко вдясно. Отбраната на Берое обаче се справи отлично и пресече подаването.

16'
  • Добър замисъл на атака на Берое. Мартин Райнов опита да продължи с едно докосване към Камбуров, но без успех.

14'
  • Корнер за Локо Пд. Елитон центрира на близка греда, но отбраната на гостите се справи своевременно.

8'
  • Фаул за Локо Пд отляво по атаката за нарушение срещу Димо Бакалов. След изпълнението топката е изчистена в корнер. След неговото изпълнение се съсздадоха предпоставки за контра за Берое, но тя бе пресечена.