1 : 0

• 38’ Жорди Гомес
  • Край на мача! Левски победи с 1:0 Локомотив на "Герена".

90+3'
  • Страхотна възможност за Локо да изравни в края. След едно разбъркване в наказателното поле гостите поискаха дузпа, но не получиха такава, защото просто нямаше сигнал за това от рефера. Въпреки това пловдивчани наобиколиха рефера Йорданов и му искаха обяснение, но нарушение така и не получиха.

90+2'
  • Жълт картон и за Милош Цветкович.

90'
  • Продължението на мача ще бъде две минути.

90'
  • Серджиу Буш отново беше изведен на стрелкова позиция, като сам си я направи, напредвайки 40 метра. Но ударът му отново беше в тялото на вратаря и голът беше предотвратен.

89'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Жерсон Кабрал, влиза Ивайло Найденов.

82'
  • Поредно центриране на Жорди Гомес от пряк свободен удар, но пак Диао се справи.

80'
  • Жорди Гомес пробва да повтори изпълнението си при гола от първото полувреме, но този път ударът му от пряк свободен удар беше уловен.

78'
  • Последна смяна в Локо. Излиза Пауло Серджо, влиза Димитър Велковски.

76'
  • Райън Фрикеш получава жълт картон за фаул пред наказателното поле срещу Буш.

75'
  • Пореден невероятен шанс за Левски. Серджиу Буш се откъсна зад защитата, но беше застигнат. Това накара румънеца да изпълни по "бижутерски" от границата на наказателното поле, но за разлика от Христо Йовов преди 12 години срещу Марсилия, не успя да намери целта.

73'
  • Хубава продължителна атака на Левски завърши с центриране на Роман Прохазка, но твърде слабо и неточно, Диао улови.

70'
  • Дани Кики получава жълт картон за груб фаул.

67'
  • Поредна страхотна възможност за Левски. Габриел Обертан с едно докосване изведе Жерсон Кабрал сам срещу вратаря, но ударът на фланговия нападател срещна крака на Мори Диао.

66'
  • Втора смяна за Локо. Излезе Симеон Райков, влезе Веселин Марчев.

61'
  • Удар от дистанция на Роман Прохазка, но топката лети над вратата.

59'
  • Още един пропуск за Левски. Обертан центрира успоредно на голлинията за Буш, но Везалов изчисти в корнер.

57'
  • Най-чистата възможност за Левски! Сержиу Буш излезе сам срещу вратаря, но отигра по нелеп начин и би слабо в ръцете на Диао.

56'
  • Жълт картон за симулация за Муса Мохамед, който се опита да излъже Николай Йорданов с падането си пред наказателното поле.

55'
  • Хубава възможност за Локо, като след продължителна атака топката стигна до Симеон Райков пред наказателното поле, но ударът му беше слаб и беше уловен от Митрев.

54'
  • Удар на Райън Фрикеш от изгодна позиция, но твърде високо над вратата.

52'
  • Нова хубава продължителна атака на Левски, която завърши с удар на Жерсон Кабрал, но защитата го изби.

51'
  • Страхотна възможност за Левски, Обертан и Серджиу Буш комбинираха пред наказателното поле, но ударът на французина беше избит в корнер от Пламен Николов.

50'
  • Центриране на Жорди Гомес от корнер, но никой от съотборниците му не засече топката.

48'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача. Левски води с 1:0, но е с човек по-малко на терена.

45+1'
  • Само минутка продължение на първото полувреме.

45'
  • Опасно изпълнение на Симеон Райков от прекия свободен удар, но топката мина над вратата с няколко сантиметра.

43'
  • Червен картон за Иван Горанов за нарушение срещу откъсващия се Димо Бакалов. Играчът на Левски спори дълго, но Николай Йорданов е категоричен. Бакалов излизаше сам срещу Митрев.

42'
  • Уникално изпълнение на Жорди Гомес, с което Левски поведе в резултата. Юношата на Барселона стреля от пряк свободен удар от 25 метра и забучи топката до сглобката на вратата. Мори Диао просто не мръдна.

38'
  • Продължителна атака на Левски, която беше опропастена от грешния пас на Жерсон Кабрал.

36'
  • Слаб удар на Жерсон Кабрал от дистанция, топката е уловена от Мори Диао.

34'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузеният Парвиз Умарбаев, влиза Дани Кики.

32'
  • Удар на Пауло Серджо от 25 метра, но топката рикошира в крак на защитник в "синьо" и излезе в корнер.

28'
  • Заучено положение от страна на Левски, при което Габриел Обертан беше изведен от Жорди Гомес, но ударът му срещна крака на защитник.

26'
  • Хубаво центриране на Симеон Райков от пряк свободен удар, но топката беше изчистена.

24'
  • Центриране на Жорди Гомес от пряк свободен удар, но беше твърде неточно и Мори Диао улови без проблем.

22'
  • Реферът Николай Йорданов спести чист жълт картон на Мохамед Муса за задържане срещу Милош Цветкович на фланга.

19'
  • По-активна игра на Левски в началото на мача, но положенията липсват.

15'
  • Опасно центриране на Милош Цветкович в наказателното поле, но ударът на Серджиу Буш с глава беше твърде слаб и не можа да достигне до вратаря.

12'
  • Първи ъглов удар за Левски, пак беше търсен Давид Яблонски, но защитата на Локо изчисти. Топката попадна на крака на Роман Прохазка пред наказателното поле, но той стреля в аут.

7'
  • Първа опасна атака на Локомотив в мача, Мохамед Муса проби по левия фланг, но центрира твърде слабо и дори нелепо. Митрев улови без проблем.

4'
  • Давид Яблонски получи предупреждение още в първата минута, че при следващо нарушение ще получи жълт картон.