• Край на мача! Левски - Берое 0:0.

90+5'
  • Жълт картон и за Душан Перниш за забавяне на играта.

90+4'
  • Жълт картон за Холмар Ейолфсон за фаул в половината на Левски. Исландецът пропуска следващия мач на "сините" срещу Черно море.

90+2'
  • Четири минути продължение на мача.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза Роман Прохазка, влиза Антонио Вутов.

87'
  • Смяна в Берое. Излиза Карлос Охене, влиза Павел Виданов.

86'
  • Шут от над 30 метра към Перниш, той изпусна топката в корнер и за малко да си я вкара в мрежата.

85'
  • Разбъркване в наказателното поле на Берое, но ударът на Обертан не беше опасен.

80'
  • Поредица опасни центрирания и разбърквания в наказателното поле, но защитата се справи.

77'
  • Канонада от снежни топки към Антон Карачанаков преди изпълнението на корнер.

75'
  • Втора смяна и в Левски. Излиза Станислав Костов, влиза Серджиу Буш.

72'
  • Втора смяна в Берое. Излиза Борислав Цонев, влиза Кохей Като.

71'
  • Педро Еуженио с ужасно глупава постъпка! Симулация от страна на португалеца, който се опита да изкара червен картон на Филипе Нашименто, но симулира грозно и съвсем заслужено видя червения цвят на картона. Много срамно изпълнение на топреализатора на Берое, съвсем заслужено е пратен под душовете.

69'
  • Първа смяна и в Левски. Излиза един от най-добрите Паулиньо, влиза Жерсон Кабрал.

67'
  • Много спорна засада! Паулиньо пусна за Габриел Обертан зад защитата и французинът излизаше зад защитата и можеше да се разпише, но реферът вдигна флага! Повторенията показаха, че офсайд няма.

66'
  • Смяна за Берое. Излиза Рубен Бригидо, влиза Антон Карачанаков.

63'
  • Жълт картон за Габриел Обертан за фаул в центъра срещу Камен Хаджиев.

62'
  • Много хубав шанс за Левски след бързо изпълнен пряк свободен удар и хубаво центриране на Милош Цветкович, но Обертан остана под топката и не можа да стреля опасно от хубава дистанция.

59'
  • Разбъркване в наказателното поле на Берое след центриране от пряк свободен удар, но ударът на Станислав Костов от воле мина над вратата.

56'
  • Нов шанс за Левски от статично положение, но изпълнението на Обертан беше изчистено в тъч.

53'
  • Страхотен шанс за Левски! Филипе Нашименто от пряк свободен удар прати топката точно под гредата, но Душан Перниш изби в корнер. От ъгловия удар не последва нищо опасно.

49'
  • Начало на втората част на "Герена"!

46'
  • Край на първата част на мача! Левски - Берое 0:0 след интересни първи 45 минути.

45+2'
  • Хубаво изпълнение на Мартин Камбуров от пряк свободен удар от 18 метра пред голлинията, но топката лети над вратата.

45+1'
  • Една минута добавено време на първата част.

45'
  • Удар от 40 метра на Хали Тиам, но топката не намери очертанията на вратата.

44'
  • Жълт картон за Педро Еуженио за поредния му фаул.

43'
  • Хубава възможност за Левски да открие от пряк свободен удар от изгодна позиция, но ударът на Филипе Нашименто мина високо, високо над вратата.

42'
  • Реферът Йорданов не спира да толерира твърдата игра на Берое. Мартин Райнов повали грубо Габриел Обертан, но не получи жълт картон за това.

41'
  • Камен Хаджиев влезе касапски в краката на Станислав Костов и го контузи. Реферът Николай Йорданов не просто му спести чистия картон, но дори и не даде фаул. Трябва да се отбележи, че реферът беше безнадеждно изостанал от ситуацията и нямаше как да види какво се случва. Грешката е изцяло на Йорданов.

39'
  • Опасност пред вратата на Левски след центриране на Педро Еуженио от пряк свободен удар, но Камбуров не успя да засече топката, а това стори Милош Цветкович, който можеше да си вкара автогол, но Митрев беше на място и улови.

37'
  • Четвърти корнер за Берое, но "синята" защита пак се справи.

35'
  • Най-големият пропуск в мача! Станислав Костов направи страшен пробив и стигна до вратарското поле, откъдето намери Паулиньо на около 13-14 метра от голлинията. Ударът на бразилеца летеше към мрежата, но Иван Иванов с глава изби в последния момент.

29'
  • Много хубава атака и за Левски! Паулиньо направи за смях Иван Иванов и направи хубава комбинация с Габриел Обертан, но ударът му мина високо над вратата.

25'
  • Нов страхотен шанс за Берое! Карлос Охене получи топката отдясно в наказателното поле и макар да стреля от малък ъгъл, топката профуча опасно до гредата.

24'
  • Борислав Цонев получи жълт картон при петия си брутален фаул в мача. Сега щеше да счупи краката на Паулиньо и най-после беше декориран.

22'
  • Мартин Камбуров получи жълт картон за оспорване на съдийско решение.

20'
  • Центриране на Матеус Леони от левия фланг и Борислав Цонев игра с глава с гръб към вратата. Топката мина на сантиметри в аут.

20'
  • Най-голямата опасност в мача! След центрирането от корнер топката стигна до Мартин Райнов в наказателното поле и той стреля силно, но Божидар Митрев спаси феноменално. След това последва и още един корнер.

18'
  • Разбъркване след центриране на Филипе Нашименто от пряк свободен удар, но Душан Перниш улови без проблем.

15'
  • Николай Йорданов пак спести жълт картон на Цонев, който този път задържа Хали Тиам с ръка, а после дори спореше със съдията. Но пак му се размина.

12'
  • Николай Йорданов показа двоен аршин! Реферът на два пъти спести официално предупреждение на Борислав Цонев, който за 30 секунди направи два фаула. Но арбитърът си замълча и не му направи дори забележка.

11'
  • Жълт картон за Филипе Нашименто, който спря хубава атака на Берое с фаул срещу Карлос Охене.

10'
  • Първа сериозна опасност в мача и тя е за Берое. Педро Еуженио получи топката пред наказателното поле и стреля фалцово, но топката мина на сантиметри в аут.

9'
  • Претенции за дузпа от страна на Левски. Роман Прохазка намери Станислав Костов в наказателното поле, който падна след съприкосновение с Камен Хаджиев. Реферът прецени, че няма нарушение.

8'
  • Хубав рейд на Иван Горанов, който стигна до наказателното поле и беше фаулиран в опасна близост до вратата. От фаула обаче не последва нищо.

3'
  • Първата опасна атака в мача е за Левски, но пробивът на Паулиньо беше спрян от Иван Иванов.

1'
  • Начало на мача на "Герена" пред над 3000 зрители навръх Националния празник на България Трети март!

• На загрявката преди мача Иван Бандаловски от състава на Берое получи травма и беше заменен в последния момент от Рубен Бригидо в стартовата единадесеторка.

• Стадион: Георги Аспарухов
    Рефер: Николай Колев
    Излъчва: Diema Sport