• Две минути добавено време

90'
  • Амбициозен опит на Станислав Манолев да вкара зад центъра, но топката премина над гредата на вратаря на Верея

87'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Мауридес също се разписа срещу гостите от Стара Загора. Нападателят на ЦСКА бе изведен зад отбраната на Верея и прехвърли стража на старозагорци. Денис Василиев се опита да изчисти току пред голлинията, но не успя и топката влезе за четвърти път във вратата на Верея

85'
  • Станисав Манолев стреля към Георги Георгиев, а вратарят на Верея изби в тялото на Курупис, но резервата на ЦСКА бе в положение на засада и голът бе отменен

84'
  • Милен Танев от Верея заменя Сейдина Диара

80'
  • Евандро замени Едвин Джеси

79'
  • Дежа вю за Бодуров с гола му срещу Лудогорец от миналата година, но този път вратарят на Верея отби топката

79'
  • Станислав Манолев заменя вкаралия два гола за ЦСКА Кирил Десподов

73'
  • Резервата Денислав Станчев си изкара жълт картон, след като извърши нарушение в средата на терена срещу Жанио Бикел

72'
  • Първа смяна и за Нестор Ел Маестро - Рубен Пинто излиза, а на негово място влиза Жанио Бикел

69'
  • Рубен Пинто видя Мауридес в наказателното поле, а нападателят на ЦСКА елегантно върна към Едвин Джеси. Крилото на ЦСКА бе изгледан от трима защитници на Верея и фронтално срещу Георгиев направи разликата да е три гола в полза на "червените"

67'
  • Двоен пропуск за ЦСКА! Блестяща контраакция за домакините, като топката стигна в Десподов, който пое смело напред. Халфът на ЦСКА стреля с левия крак по диагонала, но Георгиев спря топката с крак. Топката отиде при Мауридес, който нанесе втори изстрел, но вратарят на Верея отново парира опита на ЦСКА за трети гол

65'
  • Сейдина Диара се понесе отляво с мощен рейд, но бе спрян от Николай Бодуров, за да не се окаже очи в очи с Черниаускас

64'
  • Първа смяна в мача - Денислав Станчев заменя Билел Малек

63'
  • Обсадата пред вратата на Верея продължи, а удар на Мауридес с глава профуча встрани от вратата на гостите

60'
  • Едвин Джеси стреля мощно от разстояние, но топката се спря в напречната греда на Георги Георгиев. Вратарят на Верея отклони леко топката, за да срещне гредата

60'
  • Шут от дистанция на Теофилос Курупис, но Витаутас Черниаускас боксира встрани

59'
  • Мауридес стреля с глава от трудна позиция след корнер, но опитът му бе точен и принуди Георги Георгиев да се разтяга, за да улови

57'
  • Емин Ахмед влиза на мястото на Антон Огнянов

56'
  • Кирил Десподов открадна отдясно и проби, за да пусне по земя към Едвин Джеси, но Мачадзе се метна самопожертвователно, за да изчисти топката в конер

56'
  • Едвин Джеси бе видян вляво и вдигна веднага на далечната греда към Десподов. Голмайсторът за "червените" стреля от упор, но Георги Георгиев изчисти в корнер

50'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Кирил Десподов бе намерен отдясно, след като Курупис не изтегли засадата, а крилото на ЦСКА с мощен изстрел препарира Георги Георгиев за 2:0

47'
  • ЦСКА изпълни корнер, а бранител на Верея изчисти - топката стигна в Тиаго Родригес, който стреля мощно от средна дистанция и за щастие на гостите топката премина вдясно от гредата на Верея

47'
  • ЦСКА води на Верея с 1:0 на почивката

45+1'
  • Една минута добавено време

45'
  • Джеси вдигна към Мауридес в наказателното поле, но ударът на бразилския нападател премина над вратата на Верея

45'
  • Малек опита да изведе Антон Огнянов зад отбраната на ЦСКА, но пасът бе прекалено силен

44'
  • Верея не успя да изнесе топката чрез Годердзи Мачадзе, а грузинският бранител върна към вратаря си, но доста анемично. Едвин Джеси и Мауридес атакуваха топката, но стражът на старозагорци изчисти встрани

39'
  • Лясков овладя отляво много тежко, но бранител на Верея не се намеси добре и акцията на бека на ЦСКА продължи. Бранителят си избута топката и стреля с по-слабия си десен крак, но ударът бе блокиран от Иво Иванов и уловен от Георгиев

39'
  • Корнер за Верея, а след него Черниаускас боксира силно напред, за да неутрализира опасността пред вратата си

37'
  • Националният селекционер на България Петър Хубчев е на трибуните, за да наблюдава срещата на живо

• Прави впечатление, че Мауридес се изтегля по крилата на нападението на ЦСКА, докато Кирил Десподов остава на върха. Рубен Пинто опита да намери халфа от Кресна с високо центриране, но бранител на Верея затвори добре Десподов

31'
  • Изстрел на Рубен Пинто от дистанция, но Георги Георгиев улови уверено

30'
  • Опасна игра на Рубен Пинто спрямо Антон Огнянов и Ивайло Стоянов му показа жълт картон

28'
  • Борис Секулич проби отдясно и вдигна към Мауридес, но нападателят на ЦСКА прибърза с отскока си и прати топката над гредата на Георгиев

22'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Рубен пинто видя Едвин Джеси отляво, който центрира много добре отляво в наказателното поле към Кирил Десподов. Халфът на ЦСКА се извиси и със силен удар с глава парира Георги Георгиев

16'
  • Мауридес посрещна със странична ножица висока топка, но ударът му бе много неточен

16'
  • Тиаго Родригес загуби в центъра и топката бе изнесена към Антон Огнянов. Острието на Верея премина набързо през Чорбаджийски, но бе затворен категорично от Николай Бодуров на аутлинията

13'
  • Емил Йоргенсен влезе много тежко в краката на Кристиан Малинов и Ивайло Стоянов показа първия жълт картон в мача

10'
  • Небойша Лекич разчита на 4-2-3-1, като офанзивната тройка зад нападателя Антон Огнянов се прибират много добре при набезите от "червените" футболисти, като пространствата за атака пред Джеси, Десподов и Родригес са силно ограничени