• Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Гол за ЦСКА, Антонов излезе да пресреща Джеси, не успя, топката се отклони и от Мартин Ковачев и влетя в мрежата на Дунав.

45+2'
  • Корнер за ЦСКА, не последва опасност за Антонов

45+1'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Ндиайе е в положение на засада

45'
  • Светослав Ковачев се нуждае от лекарска помощ

43'
  • Гол за ЦСКА! С глава Мауридес даде преднина на "червените", след пас на Секулич.

39'
  • Удар на Балджийски, топката прелетя над вратата

39'
  • Красимир Станоев с мощен далечен шут опита да накаже Черниаускас, но вратарят на ЦСКА бдеше и улови кълбото.

37'
  • Шут на Светослав Ковачев, встрани от вратата

33'
  • Корнер за Дунав, отново го изпълнява Балджийски, късо изпълнение, последва центриране на Ковачев към наказателното поле на ЦСКА, но атаката не намери добро продължение

32'
  • Шут на Рубен Пинто, топката мина много близо до гредата на Антонов, но гол нямаше.

30'
  • Джеси получи пас и центрира отляво към Мауридес, който от малкото наказателно поле прати топката над вратата.

25'
  • Корнер за Дунав. Балджийски центрира, отбраната на ЦСКА се справи

24'
  • След центриране от корнер, Антонов боксира кълбото на главата на Бодуров, който отправи удар, но вратарят на Дунав се справи при повторния си опит и улови топката.

21'
  • Центриране на Балджийски беше укротено от Чорбаджийски и кълбото се озова в ръцете на Черниаускас.

20'
  • Нов корнер на ЦСКА, Десподов центрира, Мауридес отклони, но бранителите на гостите се справиха.

17'
  • Десподов центрира от корнер, но бранителите на Дунав се справиха със ситуацията

14'
  • Джеси овладя добре кълбото при атака на ЦСКА, пусна пас към Тиаго, който стреля встрани от вратата.