• КРАЙ НА МАЧА

90+3'
  • Антонио Вутов навлезе опасно в наказателното поле. Юношата на Левски реши да потърси комбинация вместо да стреля сам, затова пусна надясно. Антъни Белмон, към когото бе адресиран пасът обаче, не успя да преодолее Аргилашки, който парира изстрела.

90+2'
  • ЛЕВСКИ ПОВЕЖДА С 4:0. Антъни Белмонт изведе майсторски Паулиньо, който технично мушна топката в мрежата на Аргилашки.

89'
  • Нелуц Рошу заменя Гомес.

88'
  • 87'
  • Левски ОФОРМИ КЛАСИКА - 3:0. Роман Прохазка с прецизен удар от пеналата реализира трети гол.

86+2'
  • След изпълнение на корнер за Берое, Паулиньо и Карачанаков се бореха за топката. Бразилецът замахна с крак да изчисти топката, но не сполучи. Вместо това закачи десния крак на футболиста на заралии. Съдията обаче не показа прецизен поглед в тази ситуация и отсъди обратен фаул.

79'
  • ДОБРА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БЕРОЕ. Антон Карачанаков получи в пеналта и стреля, но Митрев бе бдителен и изби.Карлос Охене дебнеше отблизо до капитана на Левски, но не успя да стреля.

78'
  • 77'
  • Роман Прохазка получава жълт картон.

77'
  • Серджиу Буш получава жълт картон.

68'
  • 68'
  • Страхотен удар на Мартин Райнов. Капитанът на Берое завъртя топката към горния ляв ъгъл на вратата на Митрев. Капитанът на "сините обаче изби в корнер. От него не произлезе нищо.

67'
  • СПОРНО ПОЛОЖЕНИЕ! Буш пое една топка около средата на терена и бързо пусна пас към Габриел Обертан, който се откъсваше на опасна позиция. Страничният съдия  обаче вдигна фалага си. Останаха големи съмнения в коректността на отсъждането.

64'
  • При центриране от корнер на Левски отдясно по атаката, Буш бе оставен непокрит. Нападателят с глава стреля, но прати топката високо над напречната греда.

56'
  • Жорди Гомес изпълно фаула, но право в ръцете на Аргилашки.

51'
  • Матеус Леони получава жълт картон за фаул срещу Прохазка.

50'
  • Фаул за Берое отдясно по атаката. Иван Горанов задържа Карачанаков. Съдията отсъди фаул, без да показва картон.След неговото изпълнение, играчите на Левски се справиха и играта се изнесе в предни позиции.

48'
  • Мартин Камбуров заменя Адамович.

46'
  • Антон Карачанаков заменя Рубен Бригидо.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • ЛЕВСКИ ПОВЕЖДА С 2:0 НА БЕРОЕ. Уникален гол на Жорди Гомес удвоява аванса на "сините". Габриел Обертан получи от Нашименто и след като направи няколко крачки с топката, пусна наляво към Жорди Гомес. Каталунецът  без да се бави изстреля истински снаряд от над 20 метра. Топката първо се отби в напречната греда, а след това се оплете в мрежата на Георги Аргилашки за 2:0

45'
  • Бригидо напредна отляво, финтира майсторски скупчилите се около него бранители на Левски и  опита центриране, но топката бе изчистена.

43'
  • Горанов получи отляво по атака, напредна и почти стигна до аутлинията. Оттам върна назад към връхлитащия Паулиньо. Бразилецът обаче не успя да стреля добре.

39'
  • Обертан и Буш разиграха чудесно двойно, като французинът отправи мощен удар, който обаче излезе в аут.

35'
  • Леони задържа Обертан отляво, като попречи на атакуващия играч на "сините" да продължи опасна атака. Съдията Валентин Железов не показа картон в тази ситуация.

34'
  • СТРАХОТНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БЕРОЕ. След като Роман Прохазка загуби една топка, заралии организираха бърза атака отляво. Топката стигна до Педро Еуженио, който направил две крачки в пеналта, отправи мощна тупалка под диагонал. Митрев плонжира, но топката прелетя на сантиметри покрай левия стълб.

33'
  • След подновяването на играта Фелипе Нашименто спря добра атака на Берое, в чиято основа бе Мартин Райнов. Съдията Валентин Железов не показа жълт картон в тази ситуация.

22'
  • ЛЕВСКИ ПОВЕЖДА В РЕЗУЛТАТА след фантастичен гол на Давид Яблонски - 1:0. След като Роман Прохазка изпълни тъч отдясно, Паулиньо опита да играе с топка в пеналта, а бранител се втурна да му попречи. В крайна сметка кълбото се озова в Давид Яблонски, който с мощна тупалка от границата на наказателното поле вкара красив гол за 1:0.

21'
  • Ъглов удар за Берое отляво по атаката.  След центриранеро, топката бе насочена към далечната греда, като Митрев проследи летежа на топката и спокойло улови.

19'
  • Атака на Левски отдясно. Прохазка опита да комбинира с Буш, но Бандаловски осуети намеренията му.

17'
  • Иван Бандаловски получава първия жълт картон в мача след нарушение срещу Паулиньо в центъра на терена.

12'
  • Превъзходно спасяване на Божидар Митрев. При изпълнение на корнер отляво, топката бе разиграна късно, последва центриране в наказателното поле, като в опита си да изчисти, Гомес отклони коварно към вратата, но Митрев спаси.

7'
  • СПОРНО ПОЛОЖЕНИЕ! Мартин Райнов нахлу отдясно в наказателното поле, Аймен Белаид и Жорди Гомес опитаха да го блокират. Получи се съприкосновение, като капитанът на домакините  падна. Заралии имаха леки претенции за посочване на бялата точка, но Валентин Железов даде знак играта да продължи.

5'
  • Играчите на Берое откраднаха добре една топка и се създадоха добри предпоставки за контра. Боби Цонев изеде чудесно Педро Еуженио, но страничният съдия маркира засада.