• Край на мача. Берое би Черно море само с 2:0.

• Антон Карачанаков със самостоятелен пробив, стреля от наказателното поле, но топката срещна горната греда.

88'
  • Жълт картон за Цветелин Чунчуков за нервна реакция.

87'
  • Най-чистата възможност за Черно море в мача. Удар на Георги Илиев беше избит с мъка от Перниш, топката стигна до Марек Кузма, но той се подхлъзна и в крайна сметка ударът му беше избит от защитата.

86'
  • Последна смяна в мача. Излиза Драгош Фирцулеску, влиза Антон Карачанаков.

85'
  • Удар от дистанция на Педро Еуженио, но вратарят изби.

79'
  • Пробив на Милен Желев завърши със слаб удар в тялото на вратаря на Черно море.

76'
  • Втора смяна за Берое. Излиза Мартин Камбуров, влиза Серджиу Негруц.

73'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Марек Кузма за фаул срещу Мартин Райнов в центъра.

67'
  • Последна смяна за Черно море. Излиза Георги Божилов, влиза Цветелин Чунчуков.

66'
  • Първа смяна и в Берое. Излиза Карлос Охене, влиза Борислав Цонев.

63'
  • Удар на Педро Еуженио от границата на наказателното поле, Боровик пак спасява.

62'
  • Най-после хубава атака на Черно море. Мариян Огнянов намери Ондрей Сукуп в наказателното поле, но ударът на чеха беше слаб и вратарят улови.

61'
  • Удар на Педро Еуженио от границата на наказателното поле, но Боровик спаси, макар и с леки затруднения.

59'
  • Страхотно центриране на Драгош Фирцулеску, който намери Мартин Камбуров около точката на дузпата. Таранът стреля силно с глава, но топката мина над вратата.

57'
  • Мощен удар на Карлос Охене от над 25 метра след дълъг самостоятелен рейд. Боровик изби в корнер.

51'
  • Поредна страхотна възможност за Берое. Педро Еуженио проби и намери с прехвърлящ пас Драгош Фирцулеску зад защитата, но ударът на румънеца беше избит от Боровик. При добавката Мартин Райнов стреля слабо и вратарят улови.

48'
  • Втора смяна за Черно море. Излиза Николай Минков, влиза Мариян Огнянов.

46'
  • Смяна за Черно море. Излиза Орлин Старокин, влиза Александър Др. Александров.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Берое води с 2:0 на Черно море.

45+3'
  • Резултатът вече е 2:0. Мартин Камбуров вкара първия си гол с екипа на Берое. След пробив на Педро Еуженио с пас между двама играчи Мартин Райнов се озова зад защитата. Халфът пусна успоредно на голлинията на непокрития Камбуров и той нямаше как да сбърка за 190-ия си гол в елита.

45'
  • Още един шанс за Берое. Кохей Като пусна от фланга към Мартин Райнов и той от около точката на дузпата стреля силно, но право в тялото на вратаря.

41'
  • Георги Илиев центрира страхотно от пряк свободен удар и качи топката на главата на Георги Божилов, но последният стреля над вратата.

38'
  • Страхотен рейд на Педро Еуженио по десния фланг завърши с центриране успоредно на голлинията, но защитата на Черно море изби.

36'
  • Уникален пропуск на Мартин Камбуров. Карлос Охене го изведе страхотно сам срещу вратаря, той го преодоля и стреля към опразнената врата, но топката мина на сантиметри в аут.

32'
  • Георги Илиев центрира от около 40 метра от пряк свободен удар, Александър Цветков игра с глава, но твърде слабо и Перниш улови без проблеми.

30'
  • Треньорът на Черно море Георги Иванов-Гонзо влезе в закачка с феновете на Берое, които го псуваха и обиждаха.

28'
  • Марек Кузма опита да стреля със задна ножица, но неточно над вратата.

24'
  • Удар на Марек Кузма от дистанция, но Душан Перниш изби с вещина и пак до гол не се стигна.

21'
  • Марек Кузма стреля към вратата на Берое, но ударът му беше твърде слаб и вратарят улови.

18'
  • Нова възможност за домакините. Карлос Охене си извоюва позиция за стрелба около границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

15'
  • Хубава атака за Берое, но Мартин Камбуров опита да слаломира между трима, вместо да стреля и не успя

14'
  • Нова опасност, създадена от Георги Божилов, но топката излезе в аут.

10'
  • Опасно центриране на Георги Божилов от фланга, но защитата на Берое изби.

7'
  • Берое откри резултата с първата си по-хубава атака в мача. Още в 3-та минута Карлос Охене намери страхотно Педро Еуженио пред наказателното поле, португалецът финтира младия Емил Янчев и с хубав удар препарира дебютиращия вратар на Черно море Евгени Боровик.