Ал-Насър продължи към 1/4 финалите в Купата на Саудитска Арабия след труден успех с 1:0 над Ал-Етифак. Срещата дори премина през продължения.

Драматичните моменти в мача започнаха в края на първата част, когато гол на Андерсон Талиска беше отменен, а минути по-късно същият този футболист беше изгонен с червен картон.

Тогава капитанът Кристиано беше уловен как прави жест, с който иска смяна на главния съдия.

Дори и в намален състав Ал-Насър беше по-активният отбор, а в 89-та мминута Али Хазази от състава на гостите също беше изгонен и за продълженията двата отбора вече бяха с изравнени сили.

Gulliver/GettyImages
30 снимки

В 107-та минута Садио Мане донесе важното попадение с шут по земя и прати своя тим в следващата фаза на турнира.

Любопитен момент от срещата бяха и скандиранията на феновете на Ал-Етифак. Те крещяха името на Меси за да провокират Роналдо, а той не им остана длъжен и им показа да са по-тихи.

🎥 | Al-Ittifaq club fans changing “Messi, Messi, Messi” and Cristiano Ronaldo gets upset 😂😂😂😂That name is a menace to him pic.twitter.com/5Gsjp3GSrh