Мачът от 1/8-финалите за Купата на Нидерландия между Фортуна Ситард и Фейенорд не завърши заради гъста мъгла. Двубоят бе спрян в 64-ата минута при резултат 1:1 и ще се доиграе на 28 януари. Мъглата бе обхванала стадиона още преди началото на срещата, но арбитърът прецени, че има условия за игра.

След почивката обаче на терена стана непрогледно, като дори оранжевата топка не даде нужния ефект. В медиите се появи информация, че в суматохата някой е отмъкнал и флагчето за ъглов удар. В крайна сметка реферът прецени, че мачът не може да продължи, а треньорите на двата състава се съгласиха с решението му.

За последно мач в Нидерландия е бил спиран през 2001 година, като любопитното е, че отново това се е случва при гостуване на Фейенорд.